Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szájra puszi van a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájra puszi van a lánnyal hogyan lehetne áttérni a további dolgokra? Smárolásra gondolok, csak nem csináltam még sose, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát. Én lány vagyok. Mikor először volt komolyabb barátom nagyon félős voltam. Nem tudom hogy a lányka hány éves lehet, de én nem mertem kezdeményezni szóval a fiúra bíztam. Lényeg ne stresszelj, hanem engedd el magad, ne csak gyors szájrapuszit adj neki hanem szorítsd közben magadhoz. Talán a lánynak is lesz bátorsága, és kicsit széttárja az ajkait, akkor már sima utad van :) Veled született tevékenység nem kell agódni! A szervezeted tudja mit kell tenned! Ügyesen. Menni fog!
2008. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. szerintem a dolog természetes, ösztönből jönni fog hogy hogyan kell csókolózni. aztán lehet mindig javítani rajta egy picit. nem lehet elrontani. egy pillanat, és máris megtörténik. nem kell félni tőle.
2008. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,serintem ellehet tolni,de csak akkor ha úgy remegsz mint egy nyárfalevél,onnan tudom,hogy én is elszurtam az elsőt,de irtóra,mert nagyon féltem,nem is tudom mitől,elég gyerek voltam még akko,és uszógumi nélkül dobtak a mélyvizbe.Na aggódj menni fog,azóta már én is profi lettem,azt mondják,sok sikert:))))))))
2008. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint a dokinál, nagy ÁÁÁ és ki a nyelvvel....

De ezt minek leírni, soksokmilliárd embernek sikerült már leírás nélkül. Minek parázol? Nem harapják le a nyelved ha valamit elrontassz.

2008. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Am magátol jön és ez tuti nekem is ugy volt 12 vok most és 1 hete smároltama a pasimmal. nagyon jo volt!!!
2010. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!