Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy a neten találok párt? És van aki ott talált párt, ha igen, akkor légyszi nem, kor.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32,65 % plusz-minusz 0,1 %
2010. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A neten nehéz párt találni ez tuti. De ha jókor vagy jó helyen....vagy csak véletlen....sikerülhet:) Végülis előbb-utóbb tuti találhatsz csak az idő nem mindegy....

Én most találtam nem rég párt a neten:) és élőben is minden szupi (pedig sokszor van hogy élőben más mint elképzeled) 18/L

2010. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én átvitt értelemben a neten találtam a páromat! Nem egészen... csak ugye volt ez a myvip randi, és ott találtunk egymásra. Mindketten poénból regeltünk... kíváncsiságból. És aztán kiderül, hogy egy településen lakunk (nem nagy város). Aztán kiderült az is, hogy az öccsével ismerjük egymást! Megismerkedésünk óta 7 hónap telt el, és már fél éve együtt vagyunk!
2010. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom találta meg az élettársát, aki Olaszországban dolgozott, de kizárólag érte hazaköltözött. Azóta el sem lehet választani őket, és remekül megvannak.

Sok sikert!

2010. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen a chet.hu-n és már a felesége vagyok....
2010. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, van ra esely. pl. az nlcafe.hu eleg jo kulturalt oldal volt regebben, es ott osszejott mar nem egyszer. 2 eve vagyunk egyutt, minden fasza - de persze az elso szemlyes tallkozas a donto - ezt ne feledd.
2010. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én találtam, pedig bulizós vagyok, semmi gond a "valódi életemmel"... mégis felmentem, találtam egy értelmesnek tűnő lányt, kiderült, hogy tényleg az, és alakulgatnak a dolgok... szal nem lehetetlen... :
2010. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönök mindent
2010. jan. 27. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
inkább az utcán rugj valakit tarkon
2010. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kisebb, mint nem neten. Neten miből szúrod ki, hogy hazudik? Ha élőben beszéltek, rögtön jelentkeznek az ösztönös reakciók, de írott szövegből nagyon nehéz kiszűrni.

Meg a másik, hogy a legtöbb társkeresőn hiába "fenyítenek" azzal, hogy leellenőrzik az adatok valódiságát, gyerekjáték kijátszani a rendszert.


Keress a valóságban, mert ott minden jobb - a szerelem is :)

2010. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!