Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egy "alfahím" inkább szolid romantikus fiú, zárkózottabb, miért nem találok magam mellé normális párt? Miért csak az alfahímek a nyerők?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 12:59
 1/10 A kérdező kommentje:
normális pár=rendesebb,szép lány
2010. szept. 4. 13:00
 2/10 anonim ***** válasza:
ilyen ez a popszakma.
2010. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztos találsz magadnak megfelelőt, az én párom sem "alfahím" de én igy szeretem :)


18L

2010. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát az enyém sem az, és kerülöm is az olyanokat... persze itt csak ilyen válaszokat fogsz kapni, élőben a zárkózottság miatt hiába lennél sok lány álma, nehezen fog összejönni.
2010. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert túl nagyok az elvárásaid. Csinos lány? Gondolom legyen osztályelső, helyi aerobik-bajnok és szépségverseny-győztes.


És a félénk (nálad ez a romantikus, zárkózott) stílusoddal, amivel nem mersz közeledni a lányok felé, nem kapsz ilyen lányt. Azért ők, mert ők bátrak annyira, hogy mernek beszélni a nőkkel és kezdeményezni náluk.

2010. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jön majd pár csaj, akik megmondják majd, hogy márpedig akkor is te vagy az ideáljuk. ne higgy nekik.
2010. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert mint megboldogult Veres Pali bácsi oly tömören összefoglalta annakidején:

"az erősebb kutya b@szik"

Hallgassátok meg, érdemes

[link]


Egyébként a kérdésedre:

Nem az a baj, hogy Te zárkózottabb vagy, hanem hogy ezért saját magad is kevesebbre tartod magad másoknál.

Ezt nem szeretik a lányok.

Legyél rá büszke, hogy Te ilyen romantikus vagy, és akkor talán nem lesz igaz a fenti mondás.

2010. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos nincs veled semmi baj,csak még nem találkoztál a megfelelő lánnyal.:) Hány éves vagy?
2010. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
21 vagyok,egész jó megjelenéssel,de többször szórakoztak csak velem,ezért már szkeptikusan fogadom ha valaki ismerkedni akar.
2010. szept. 8. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
09-04 19:00 vagyok :) Az az igazság,hogy nem csak veled szórakoznak,sőt...szerintem nem találsz ma olyan embert,akit ne vertek volna át sajnos.Velem is előfordult már jó néhányszor.21 évesen amúgy sincs még semmi veszve,előbb-utóbb jön egy normális lány.:)
2010. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!