Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van 13 éves barátnöm és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van 13 éves barátnöm és én 16 éves vagyok akkor engem büntetnek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha csak együtt vagytok, akkor természetesen nem büntetnek, szíved joga, hogy kivel jársz... De ha szegénnyel le is akarsz feküdni... hát az bűncselekmény, ahogyan az előző jogban jártas hozzászóló írta.


De egyébként is... 13 éves lánnyal azért nem kellene lefeküdni! Várd meg, míg ő is késznek érzi magát rá, és legalább 15-16 lesz. Igaz, akkor is elég korán van még, de mégse 13!!


---


202/A. § Aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel ellenszolgáltatás fejében közösül vagy fajtalankodik, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Ajjaj, sokan kezdhetünk parázni :)

2008. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
amúgy meg nemcsak a lefekvésről van itt szó, mert a petting, sőt, a partner felizgatását szolgáló csók is szexuális cselekménynek minősül, ha jól tudom... szóval a petting is "fajtalankodás", nem? mindenesetre én nem kezdenék 14 év alattival, az inkább még játszon a babáival vagy ilyesmi...:D
2008. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha roma származásu, akkor semmi problémád nem lehetz belőle!
2008. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!