Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez még vmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még vmit a volt barátnője iránt? Mi legyen?

Figyelt kérdés
Kicsit féltékeny vagyok...De nagyon zavar h páromat sokszor hívja a volt barátnője..sokat beszélnek..és sokat találkoznak és mennek együtt bulizni,mert azonos a baráti társaságuk...sokszor hívta fel páromat mikor együtt voltunk..Barátom azt mondja h szeret...de engem nagyon zavar..és mondtam is neki,de azt mondta h ne legyek gyagya mert engem szeret..és csak barátok...nem tudom h mit csináljak...
2010. jan. 26. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem rossz tapasztalataim vannak ezügyben. Én összejöttem egy sráccal, aki előttem nem sokkal dobta a barátnőjét, akivel 1,5 évig voltak együtt... azt mondta utálja a csajt, soha többé vele... majd pár hónap után szakított velem, majd bevallotta, hogy még mindig a volt barátnőjét szereti. Szóval ha nem volt elég idő kipihennie az előzőt, jobb, ha óvatos leszel vele! Ki tudja, mikor térnek vissza a régi érzések...
2010. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy zavar, de lehet hogy nincs semmi köztük, hidd el. nekem is van olyan exem akivel napi kapcsolatban vagyunk, de nincs semmi köztünk. Az élettársa ezt el is hiszi, nem balhézik, és ennek örülök, mert fonots az exem barátsága.

Próbálj arra figyelni, hogy hogyan viselkedik veled ha te is ott vagy, és a csaj is, hogy kimutatja-e hogy veled van. Gondolom ha telefonon beszélnek nem vonul el, hallod miről beszélnek. A csaj mit szól hozzád? Szokott rólad érdeklődni, vagy ti beszéltek? Ha jóindulatú irányodban, és nem fúr a barátodnál, akkor biztos nincs semmi amit tikolnának előled.


De szerintem ne állítsd válaszút elé a barátodat, mert bizalmatlanságnak veszi, és a csajt fogja választani még akkor is ha szeret téged és vele nincs semmi. Akkor állíthatnád válaszút elé, hogyha az ex rosszakat mondana rólad, vagy beleszólna a kapcsolatotokba, vagy a szemed láttára kikezdene a barátoddal, vagy nyomulna... tehát lenne valami konkrét ok is ami nem tetszik, nem csak az hogy beszélnek.


31/N

2010. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tud rólam az exe ..és ha ott vagyok nem is veszi...volt olyan h akkor hívta vissza mikor nem volt ott..és ha beszélnek bezárja az ajtót...
2010. jan. 28. 15:52
 14/14 anonim ***** válasza:

na ez már gáz.


Én vagyok aki válaszút elé állította a párját. Kérdezted h kit választott a párom. Nos, hát engem.

Én őszintén szólva nem nagyon hiszek ebben a "nem akarok már semmit tőle" szövegben, mert tudni kell h egy szakítás gyakran azzal jár h egyik félnek nagyobb fájdalmat okoz, mint a másiknak.

Mellesleg nem mindenki tudja magát hamar túltenni a dolgokon.

A pasim exe nyilvánvalóan többet akart barátságnál, msn-eztek, meghívta egy italra a párom, és persze mindíg olyan gagyi indokot talált h miért hívja fel mégis egy nap 2x a páromat...

aztán besokaltam.

Közöltem h vagy ő, vagy én.

Tudtam h sose fogom tudni elviselni h az exével jóba legyen, mert egyszerűen ilyen a természetem és kész. Változtatni meg nem fogok.

Annak meg nincs értelme h jó pofát vágok ahoz, amit nem csípek.

Ergo ha tudom h nem bírom elviselni, akkor nem akartam "rabolni" a párom idejét, és azt sem akartam h ő rabolja az enyémet...úgyis tudtam h az örökös veszekedés ezmiatt az ex miatt nem mehet hónapokon vagy éveken át.

Így mondtam h vagy ő, vagy én.

És ezekszerint megértem neki annyit h mostmár 4 éve nem is tartja a kapcsolatot az exeivel.

Ha nem így lett volna, akkor dobom és kerestem volna olyan fiút aki ezt megérti.

Nem szeretem a felesleges időpocsékolást. Ha egy pasi nem tud annyit tenni h lemond az exéről...akkor az bizony számodra csak időpocsékolás, és tovább kell lépni.

Ne viselj el olyat, amit tudod h úgysem bírsz sokáig!

2010. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!