Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit nagyon szeretek sőt bele vagyok zúgva de neki van barátnője (tudja h bele vagyok zúgva). Mit tegyek hogy velem legyen?

Figyelt kérdés
a srác 18 én 14 vagyok...
2009. okt. 11. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nah látod milyen aranyos vagyok h segítettem:D

egyébként szerintem nem kellene semmit tenned, ha szeret, akkor ez úgyis kialakul, ha meg nem, akkor...:S nem lehet mit tenni=(

2009. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Az egy dolog, hogy tudja, hogy belé vagy zúgva, de ha ez nem kölcsönös akkor nem tudsz tenni semmit, lehet, hogy csak mint hugaként tekint rád, sőt ha erőszakosan közelíted meg (szét akarod szakítani őket a barátnőjével) még te járhatsz rosszul, jobbik esetben a srác megutál, és minden esélyed elveszted. Tehát maradt a türelem rózsát terem.
2009. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
83%

"neki van barátnője" <-- itt a válasz...

most gondolj bele, h. neked hogy esne ha te lennél az a bizonyos barátnő? nyilván ő is bele van zúgva és ő is nagyon szereti...gondolj arra, h. neki milyen rossz lenne és inkább felejtsd el a fiút! én ezt tenném...

14/L

2009. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
79%

Szerintem meg alapból túl fiatal vagy hozzá...csak gondolj bele abba,hogy az ő kapcsolatuk komolysága,gondolkodása is teljesen más mint amire te lennél képes...


Pl:Nemi élet,ott alvás,bulizás,beszélgetések!

2009. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1:szeretem a bnőjét és jóba vagyok vele nem akarom őket szétszakítani csak ha a srác magától dönt úgy

2:alapvetően nem az volt a kérdés h próbáljam e "megszerezni" hanem az hogy HOGYAN...

2009. okt. 12. 18:48
 6/6 A kérdező kommentje:
vagyis hogy hogy szerezzem meg...
2009. okt. 12. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!