Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan férfiba akinek 13éve van barátnője. Eggyütt vagyunk 4napja, de én azt szeretném hogy csak az enyém legyen. Nem hagyja el a nőt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon gyorsan hagyd el. 13 éve van valakivel és ezek után megcsalta a párját valaki mással akit ki tudja mióta ismer. te is erre a sorsra akarsz jutni?
2010. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyja el a mostani nőjét, akkor ő nem járni akar veled, csak dugni, mert otthon nem kap feszes segget meg méytorkos sz0pást.


Ez van sajna, vagy megszokod a C vágányt anyu mellett vagy lelépsz. Utóbbit javaslom.

2010. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Érzem,hogy szeret:/

és ugy van a bnőjével hogy se vele se nélküle:S

szeretném őt,de nem akarom hogy összetörje a sziwem:S

2010. jan. 25. 19:12
 4/7 A kérdező kommentje:
egy nap többször felhiv amikor csak tud és szép,kedves sms-eket is szokott küldeni...miért ha nem tart fontosnak?
2010. jan. 25. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Atya úr isten te milyen naív vagy... Hány éves vagy, 17?


Szerinted miért hív fel napjában többször? Vagy ír sms-t? Azért, hogy elcsábítson. Meg, hogy megtartson, ha a csábítás már megtörtént.

Ettől még lehetsz fontos neki - azért, amiket fennt írtam - feszes segg, mélytorkos sz0pás. De ha nem képes elhagyni anyut (aki ha jól olvasom mégcsak nem is feleség) akkor nem szeret, csak szeret megdugni.


Állítsd válaszút elé, hogy vagy te vagy anyu és akkor kibújik a szög a zsákból.

Bár szerintem nem tud jól választani, mert ha anyut válassza kiderül, hogy te csak egy két lábon járó sexuális segédeszköznek kellettél, ha meg téged választ akkor egy jellemtelen szutyok, amiért elhagy valakit 13 év után a friss húsért 4 nap alatt...

2010. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
többször megcsalta a csaját...de azok csak aktusok voltak...megtörtént és mindenki arra amerre lát...velem viszont majdnem egésznap velem van...hivogatja a csaja és mondja neki hogy majd megy. meg stb. de azért az a 13év elég sok idő... fogalmam sincs mi tévő legyek. tudom az lenne a legjobb ha elfelejteném de nem lehet..:/
2010. jan. 25. 20:25
 7/7 A kérdező kommentje:
és igazából tudtam mibe megyek bele:s
2010. jan. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!