Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez még vmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még vmit a volt barátnője iránt? Mi legyen?

Figyelt kérdés
Kicsit féltékeny vagyok...De nagyon zavar h páromat sokszor hívja a volt barátnője..sokat beszélnek..és sokat találkoznak és mennek együtt bulizni,mert azonos a baráti társaságuk...sokszor hívta fel páromat mikor együtt voltunk..Barátom azt mondja h szeret...de engem nagyon zavar..és mondtam is neki,de azt mondta h ne legyek gyagya mert engem szeret..és csak barátok...nem tudom h mit csináljak...
2010. jan. 26. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ők meddig voltak együtt?és ti mióta?miért szakítottak??ezek elég lényeges kérdések!!
2010. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
5 évig,mi kb fél éve,azért mentek szét mert megromlott a kapcsolatuk..egymásra untak
2010. jan. 26. 22:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hát én nálam ugyan ez volt....

A pasimat állandóan hívta az exe.

Én simán válaszút elé állítottam, vagy én vagy az exe. Ez így együtt nem megy!

2010. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hogy reagált?és hogy döntött??
2010. jan. 26. 22:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem ismerem a ti eseteteket, úgyhogy nem tudok érdemben tanácsot adni, csak óva intenélek. Szerintem ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor ne állítsd ultimátum elé, mert ha tényleg csak barátok, akkor azzal rendesen megbánthatod.


Nagyon gyakori, hogy van ok a gyanakvásra, de attól még nem 100%. Azért mondom, mert az egyik exemmel máig jóban vagyok, közös a baráti társaságunk, és sokszor összejárunk, társaságban is, meg most már ketten sincs gáz (bár ezt a szakítás után egy darabig azért kerültük, kényelmetlen volt kicsit). Nem viharos szakítás volt, majdnem 4 év után kihűlt a dolog, megbeszéltük. Előtte is barátok voltunk, azóta is sikerült a barátságot visszaállítani, a kapcsolat meg egy szép emlék, és elég volt belőle anny.


Van ilyen is. A barátodat Te ismered, de ha aggaszt a dolog, akkor se kezdd szerintem zsarolni meg számonkérni, inkább próbáld megbeszélni vele a dologt.


Üdv:


L/22

2010. jan. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

*annyi, *dolgot


Bocsánat, késő van, már nem tudok se gépelni, se fogalmazni rendesen. :/


Előző voltam.

2010. jan. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni,de lerázott annyival h ne aggódjak feleslegesen...meg h hülyeség..
2010. jan. 27. 02:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor ne aggódj!

Az én baráti nagy társaságomban 3ex is található (egy 2éves,egy 2hónapos és egy féléves kavarás) és mindegyikkel jóba vagyok és egyiktől se akarok semmit.Van barátjuk, tiszteletben tartom őket,szeretem őket és jóban vagyunk.

Perpill nincs bnőm,de kialakulóban van,így hát neki is el fogom mondani ezeket és remélem megbízik bennem, hogy nekem csakis csakis ő fog kelleni.

Remélem segítettem

2010. jan. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jah és F23 ez lemaradt:)
2010. jan. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jan. 27. 04:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!