Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a barátnője legyen?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok egy fiúval, de (még) nincs köztünk semmi különös. Imént tudtam meg, hogy lehet, hogy van egy barátnője, ami egyáltalán nem biztos, de Myvip segítségével megtaláltam egy csajszit, aki ott lakik, ahova a srác menni fog, és, hogy mit fog ott csinálni, azt titkolja. Jah, és azt hiszem, ezt a lányt megemlítette egyszer, egy teljesen ás helyzetben (a keresztnevére gondolok.) Lehetséges, hogy a bnője lenne?

Mert félek megkérdezni, hogy van-e neki, nem akarom, hogy félreértse. Lehet, hogy egy kissé furcsán hangzik ez, de elég féltékeny tipus vagyok, főleg az idegenekre, és szerettem volna szorosabbra fűzni a fiúval a kapcsolatunkat. Köszi a válaszokat, és a tanácsokat :)


2009. júl. 11. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2009. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2009. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztosan? :(

Mert egyébként nem írtam, de az csaj nem az ő ismerőse volt, és ahogy néztem a képeit...hát... Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen csajszival járjon...

2009. júl. 11. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, lehet, hogy csak egy barát. De bármi megtörténhet, szóval van rá esély.
2009. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!