Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már pedofília? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már pedofília? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Büntethető-e 15éves lány és 21éves fiú kapcsolata?
2010. jan. 25. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
büntethető! De nem pedofilia, csak törvényszerint.
2010. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, 14 év a büntethetőségi korhatár.
2010. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mindig csak a szabályok..áá
2010. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor most melyik? :(
2010. jan. 25. 14:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem büntethető csak 14 év alatt a lefekszetek!
2010. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem nekem van ilyen ismerősöm a csaj is 15 a pasija olyan 20 és már 2 éve eggyütt vannak . Amúgy én 18 /L vagyok és a pasim meg 37 tehát ennyit a "pedofíliáról. "

A manapság már semmi nem meglepő ha 2 ember őszintén szeretik egymást:). mi már egy éve vagyunk ewggyütt..

2010. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmi sem gáz. csak az lesz a káros hogy felveszi az egyéniséged(még ha nem is tudatosan.
2010. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nah. Ha meglátnak titeket kézenfogva az utcán akkor senki nem fogja lecsukni a pasit. De ha bármi olyat tesz veled amit te nem akarsz és ezt elmondod szüleidnek vagy feljelented akkor pedofília.

Mi ugyanígy jöttünk össze, most vagyunk együtt 2 éve, és amikor a rendőr haverok megtudták hogy 15 éves nője van, annyit mondtak neki hogy ,,fúú odaadhatnád nekem is"...

Szoval nem fog beleszólni senki a kapcsolatba, amíg mind a ketten akarjátok.

2010. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mind a ketten akarjuk, 3hónapja vagyunk együtt, de a szüleim viszont tiltanak tőle, szóval titokban kell tartanunk.. És azért érdekelt, hogy büntethető-e, hogy ha megtudják és kiakadnak, feljelenthetik-e.. Úgy hogy nem kényszerített semmire..Szóval, hogy a beleegyezésemmel történő szexuális kapcsolat így sem számít bűncselekménynek, akkorsem, ha fiatalkorú és felnőtt közt történik..?
2010. jan. 25. 14:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt a wiki-ről a magyar jogy szerint:

[link]


15 éves és 21 éves: nem büntethető. Ha a fiatalabb 14 alatti, akkor lenne büntethető.

2010. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!