Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 18f és 13l között szex nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18f és 13l között szex nem történik (de minden más igen) az pedofília? :S

Figyelt kérdés
Adott egy 18 éves srác, akinek van egy 13 éves barátnője(aki legalább 16-nak néz ki). A srác tisztába van vele, hogy hiába néz ki a lány 16-nak, hiába szeretik egymást, hiába kívánják egymást, szexuális kapcsolat nem történhet közöttük. Azonban csókolózás, egymásnál alvás, esetleg petting belefér?:S
2011. jún. 30. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem fér bele. Ez ugyan úgy pedó ha rád mozult, neked meg ahogy látom tetszik is...


Csak nehogy jelentse valaki a kérdést a rendörségnek és IP alaján megkeressenek kislány ;)

2011. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
szerintem az még bele.
2011. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
de rosebb tugya xD keres valami olyan weboldalt hogy mi menyitöl hogy minek számit.
2011. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Meglehetősen pedomaci.

Mondjuk azt fel nem tudom fogni, hogy egy 18 éves srác hogy a viharba tud elviselni egy 13 éves lányt, még akkor is, ha az k.vajól néz ki.

2011. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha egyikük sem hülye és nem teregetik ki a dolgot a világnak, akkor titokban maradhat.

Ha valaki feljelenti őket, akkor maximum megvizsgálhatják hogy a lány szűz-e még és ha igen akkor megint nem tehetnek semmit, ha azt vallják hogy nem történt semmi.


Amúgy pedofil az, aki olyanhoz vonzódik akinek még nem fejlődtek ki a másodlagos nemi jellegei (mell, intim szőrzet). Jogilag ez viszont nem így van.

2011. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Jolinar lol :D ott a pont amúgy
2011. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Természetesen énis elítelem az egészet. De hidd el, van olyan 13 éves, aki néz vagy ki 16-nak. Számomra az is érdekes, hogy aki másnap lesz 14 éves, azmég jogilag nem, de aki aznap lett 14 éves azmár jogilag létesíthet szexuális kapcsolatot. Eddig azt gondoltam, hogy pedofíl az aki kislány kinézetű lányokra felizgul és nem az aki tök szexi idősebbnek kinéző lányokra. Lényeg a lényeg: amíg egy lány nem 14, inkább semmi ne történjen!
2011. jún. 30. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez az 5 év még most vészes, egy 10 év múlva már tök semmi lesz:)

Szóval ha szereted ne hagyd el.

2011. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit akar egy 18 éves srác, aki most érettségizett(vagy jövőre fog), továbbtanulás és/vagy munkába állás előtt áll egy 13 éves kislánytól. Mert bármennyinek néz is ki a 13 éves lány még egy gyerek. Hiába divat ennyi idősen smárolni, pasizni, sminkelni stb.

Am nem tudom, h jogilag támadható e, de erkölcsileg biztos. Majd 3-4 év múlva, ha még mindig szeretnének összejöhetnek, de még várjanak vele. Azt meg főképp nem értem, hogy engedhetik meg a kislánynak, hogy egy 18 éves fiúval(vagy akárhány évessel) aludjon.

2011. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah az az 5 év sok. De mondjuk a csajt is meglehet érteni mert a korabeli fiúk hát azok még nagyon kicsik mármint értelmileg(bocsi fiúk xD). Azé rem érted mire célzok. Am meg már a csajoknál nem is lehet megállapítani a korukat mert annyira fejlettek vagy épp egy kiló smink van rajtuk :P. De ti tudjátok. Sztem egy kicsit durva.
2011. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!