Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 18f és 13l között szex nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18f és 13l között szex nem történik (de minden más igen) az pedofília? :S

Figyelt kérdés
Adott egy 18 éves srác, akinek van egy 13 éves barátnője(aki legalább 16-nak néz ki). A srác tisztába van vele, hogy hiába néz ki a lány 16-nak, hiába szeretik egymást, hiába kívánják egymást, szexuális kapcsolat nem történhet közöttük. Azonban csókolózás, egymásnál alvás, esetleg petting belefér?:S
2011. jún. 30. 22:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha szex lenne,az én tudomásom szerint ez már a pedofília kategóriában lenne,mivel a srác felnőtt korú, a lány pedig nincs 14...

ha a szülők tudnak róla,és odaengedik a lányukat,az ő dolguk..

én a srác helyében kicsit félnék,mert elég egy óvatlan pillanat,ami nem tetszik valakinek és máris egy durva helyzetben találhatja magát mert apuci bármikor visszaélhet vele és feljelentheti szexuális zaklatásért...elég ingatag terület ez...

ha a személyes véleményemet kérdezed,normális esetben nem egészséges,de nekem pl 14évesen 25éves barátom volt és én is kinéztem 17nek bőven(apakomplexusom volt,mert apa nélkül nőttem fel,ezért kellett a korkülönbség,de azóta kezelve lett a dolog)

20/L

2011. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"ha szex lenne,az én tudomásom szerint ez már a pedofília kategóriában lenne,mivel a srác felnőtt korú, a lány pedig nincs 14... "


14 év alatt kiskorú megrontása. Valahol még lejjebb van meghúzva a pedofília határa, vagy mástól is függ, de mindenesetre nem túl szimpatikus.

2011. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen srácok kihasználják a kislányokat (mert 13 évesen mindenki kislány bármennyire is érzi/hiszi magát nagylánynak). Szépen megfektetik és pár napon belül otthagyják. Hiába állítja azt hogy szereti, egy 13 éves egyáltalán nem úgy gondolkodik mint egy 18. Egy 13 éves még mesét néz, egy 18nak meg azért már vannak igényei, amit egy 13 éves nem feltétlenül tud teljesíteni.
2011. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!