Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az pedofília ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az pedofília ha egy 23 éves férfinek bejön egy 14 éves lány?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen
2011. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem, de ha fel is csinálja akkor igen
2011. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem , azt mondta képes lenne rám akármeddig várni..
2011. ápr. 5. 23:20
 4/21 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nagyonnagy a külömbség. meg utcán is érdekes lenne látni egy 14 és egy 23 éves párt kézenfogva
2011. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem

A pedofília azt jelenti, ha egy felnőtt ember serdülőkor előtti gyermekekre indul be.

A serdülők iránti vonzódás az az efebofília.

2011. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
szerintetek ez beteges? A pasival semmi szellemmi gond nincsen mielőtt megkérdeznétek ráadásul nagyon kedves.Csak értelmes válaszokat szeretnék: )
2011. ápr. 5. 23:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai felgyorsult világ illetve az akceleráció következtében egy 14 éves "kis"lány tud elég nőies lenni.. Az, hogy melltartója van alap dolog, de az is sem ritka, ha az a melltartó C-s vagy akár D-s kosaras a 85-90es mellbőséghez.. E mellé társul még az ártatlan tekintet illetve arc. Ez szerintem simán lehet vonzó egy fiatalember számára..
2011. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ez a fajta kis ribancos tini. Nekem egyszerűen nincs is apakomlexusom meg semmi de vonzódom hozzá.
2011. ápr. 5. 23:31
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem ez nem pedofilia de mindenképpen elgondolkoztató. Miért nem a saját korosztályából ismerkedik? Önbizalomhiányos, talán kevesebbnek tartja magát. Tehát nem elősorban rajtad van a hangsúly hanem csak te még egy elérhető cél vagy még akkor is ha várni kell rád. Lehet, hogy úgy gondolja, hogy rád még mindig kevesebbet kell várni mint egy 20 évesre akit nem kaphat meg.


Persze ezek csak feltételezések! Számomra viszont az tényleg elgondolkoztató lenne, hogyha még testileg össze is illetek(hiszen gondolom már kezdesz nőiesedni) miről tudtok majd hosszútávon beszélgetni!? Egészen más dolgok fontosak az életetekben a korosztályotokból adódóan..


L/19

2011. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!