Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az pedofília ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az pedofília ha egy 23 éves férfinek bejön egy 14 éves lány?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 23:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
utolsó: ) régóta ismerem vele sokkal jobban eltudok beszélgetni mint pl egy korombelivel nemtudom miért de igy van..Én nagyon kedvesnek, aranyosnak és tisztelettudónak ismertem meg. Én elhiszem neki hogy szeret.
2011. ápr. 5. 23:38
 12/21 anonim ***** válasza:

Akkor megér egy próbát (:


Utolsó voltam:)


L/19

2011. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat utolsó: )
2011. ápr. 5. 23:42
 14/21 anonim ***** válasza:
20 éves voltam, amikor összejöttem az akkor 14 éves barátnőmmel. Most 24-18 évesek vagyunk.
2011. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
de még mennyire hogy az
2011. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Amúgy a pedofília szó jelentésébe ez egyáltalán nem fér bele. Pedofília azt jelenti, hogy ha valaki serdületlen gyerekhez vonzódik. Ezt az esetet legfeljebb efebofíliának lehetne nevezni.
2011. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
jó ezt olvastam előbb is de ez csak értelmetlen okoskodó szőrszálhasogatás. mindenki tudja miről van itt szó. és nem csak attól rossz valami, ha a törvény bünteti
2011. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én írtam előbb h efebofília és ez nem értelmetlen okoskodás ez az igazság. Inkább nevezném azt okoskodásnak amikor olyan emberek használják a pedofília szót akik aztsem tudják h mit jelent.
2011. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Talán nem pedofília, de akkor sem normális. Korosztályából kellene keresnie, hiszen lehet, hogy neked ő jobb beszélgetőpartner, de azt kötve hiszem, hogy veled meg tud osztani bizonyos dolgokat - amiben benne él. Én saját magamon látom, hogy akár gimiből kikerülni is mekkora lépés, mekkora életmódváltás, és a kisebb ismerőseim bizonyos dolgokhoz egyszerűen nem tudnak hozzászólni. Na meg itt tényleg a kislány - felnőtt férfi felállás. Hát ha ez neked jó... te tudod, de a pasi tuti nem százas. Ha te lennél 20 ő meg 33 az érthető lenne, de míg kamasz vagy, sőt kb. még épphogy most vagy az, ő meg már felnőtt, így nagyon is számít, és teljesen rendellenes, hogy egy 14 évessel akar együtt lenni. Legyen akármekkora melle stb. Nem bántás, de ezt én és kb. ismerőseim 99% így látja, tudom, mert volt már hasonló beszédtéma közöttünk.
2011. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Szerintem ez nem pedofília, egyáltalán.

Egy 14 éves lány már nem mindig olyan "szörnyen" kislány.

Van, mikor egész felnőttes.

Meg egy 23 éves srác is... hát,nem mind az az "apa-típusú" felnőtt férfi típus, illetve nem biztos, hogy ilyen !! És ez, nem baj!


Meg, ma ilyen világot élünk, fokozottabban, ezt én is tapasztaltam! De hát, mit lehet tenni-ez van! De már régebben is voltak ilyen esetek. Én tudom, hisz én 36 éves vagyok.

Nekem is tetszenek (ma is) a 14 éves lányok.(meg csajok.)

23 éves koromban én is szerettem volna egy 14 éves barátnőt, csak, sajnos nem találtam, de akár találhattam is volna..és akkor biztos jó lett volna vele.(remélem.)

2012. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!