Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a lányok, nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, nők, akik 10-11 évesen pedofília áldozatai lettek. Azok késöbb nem élvezik a szexet? Lelki okokból?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy milyen személyiség, ill. hogy milyen egyéb tapasztalatai vannak.
2010. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
MErt a barátnőm,azt mondja nem tudja élvezni a szexet. 17 éves.
2010. aug. 9. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tök fura... Én azt hittem, hogy nem fogom soha. A szex-szel semmi bajom, kifejezetten igénylem, szeretem, imádom, de a párkapcsolatok... na az azóta sem megy. Most vagyok 34....
2010. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem 12 évesen történt. Jártam pszichológushoz, de nem sokat segített..A szex az teljesen jól megy a párommal, de eleinte nagyon gátlásos voltam. 20 évesen vesztettem el.Szerencsére a barátaim miatt könyebben tudtam feldolgozni a dolgokat. ( 23 vagyok! )
2010. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kérem a páromat,hogy beszéljen közben és akkor az ő hangját hallom.Ez segít egy kicsit.Mikor elöször voltam vele csak a bántalmazom hangja csengett a fülemben.
2010. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én ugyan nem tapasztaltam még ilyet, de van 1 barátnőm (lassan 20 éves), akit 2x erőszakoltak meg idáig, de kb 10 pedofil próbálkozott vele (volt aki megverte, valaki felpofozta, van aki odáig is eljutott, hogy elkezdje letépni a ruháját). Na ez a lány alig tudja elviselni, hogy egyáltalán hozzá érjen akármelyik férfi is. Most éppen van barátja, de mondanom sem kell, hogy mennyire nehezen jutott el mondjuk az első csókig... a szex gondolatától egyelőre kiveri a víz és görcsbe ugrik a gyomra.
2010. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na nee, azt nem lehet feldolgozni soha, vagy ha igen, akkor nem lenne igazságos ennyire elítélni a pedofíliát, tehát biztos azért ítéli el mindenki a pedofíliát ennyire mert az ilyen dolgokat nem lehet feldolgozni soha sehogy.
2011. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!