Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb a foci, mint a barátnöje?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt,és ha foci van engem hanyagol.mit tegyek ? Már kezd idegesíteni.

21/L


2010. jan. 24. 21:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nézem is és szurkolni is járok ki rendszeresen a kedvesemmel, pedig lány vagyok... Sajnos akkor, ha nem tudsz megbarátkozni vele, menjetek szét.. Nincs értelme, hogy szenvedj mellette!
2010. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
jó,köszi a válaszokat.nagyon szeretem és megprobálom megérteni.csak néha már tulzás
2010. jan. 24. 22:16
 13/20 anonim ***** válasza:
Te nem a V**sz Tomi barátnője vagy? xD
2010. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem érteni, élvezni kell;)!
2010. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"3 lehetőség van:


-Azért fontosabb a foci, mert úgy bánsz Vele, hogy inkább focizik, mint hogy Veled van..

-Azért, mert jövője is múlhat ezen.

-Azért, mert nem szeret már annyira mint régen..."


Szerintem van egy negyedik lehetőség is. Hobbi mint nekem is. Nem vagyok profi, a nagykaput nem találom el néha, de ettől függetlenül szeretem csinálni, nézni is. El kell tudni fogadni, hogy érdekli más is nem csak te. Kell hogy legyen valami ami leköti, ha nincs veled.

2010. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Esetleg addig nem tudod mással lekötni magad, ha semmiképpen nem akarsz akkor is vele lenni, mert hogy úgysem figyel rád?
2010. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza. Ha te nem élvezed a focit akkor találj ki magadnak vmit amikor ő meccset néz.

És mindenképp kerüld a "mi a fontosabb a foci vagy én?" típusú kérdéseket. Ez marhaság. Képzeld magad a helyébe, biztos van neked is olyan dolog amit szeretsz és amiről képtelen lennél lemondani, és valaki aki ráadásul állítólag szeret is le akarna róla szoktatni. Ha szereted elfogadod így ha meg nem tudod elfogadni akkor szakíts.

Én amúgy lány vagyok és én is fociztam sokáig, ma már csak néha nézek meccseket a TV-ben de el nem tudnám képzelni h bárki kedvéért lemondjak róla teljesen.

18/L

2010. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és én a barátommal szoktam nézni a meccseket. Egyáltalán nem zavar, ha nézi, hisz szereti és sokszor én is izgulok, hogy mi lesz:P.
2010. jan. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az én barátom is focizik és szurkol is.engem is zavar néha, de mivel szeretem és a kedvében akarok járni ezért megnézem vele sőt kimegyek a meccsére is hiába nem szeretem a focit.ha nem tudod elfogadni akkor nem is szereted igazán.próbáld meg elfogadni és mond meg neki h ha nincs foci törődjön veled többet :)
2010. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
39%
A foci az az igazi szerelem egy nöt nem lehet annyira és ugy szeretni, a kedvenc csapatod a halálodig szeretni fogod és drukkolsz nekik, az életed részévé válik a barátnö az csak egy barátnö akit szeretsz de nem ugy.
2010. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!