Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon fontosabb neki a foci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fontosabb neki a foci mint én?

Figyelt kérdés
A pasim elment Franciaországba és 2 hét mulva jött vissza.....én suliba voltam,megbeszéltük hogy találkozunk de ő nem jött el hanem inkább edzésre ment.....csak másnap írt sms-t
2009. júl. 3. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiúknak olyan a foci, mint lányoknak a bevásárlás, szerintem. Mondjuk sms-t írhatott volna még akkor, amikor hazajött.

L, 18

2009. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy bunkó a barátod,tépd meg,harapd ki a mellbimbóját,boxot neki,boxot,boxot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:@
2009. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ebből fog megélni. Ez olyan, mintha Te iskolába nem mennél el! A foci olyan mint a kábszer...
2009. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én utálom a focit,viszont bringázni imádok,de a randit kihagyni a sport miatt gáz,kivéve ha valamilyen bajnokságra gyúr és komoly eredményre készül.De bunkó.
2009. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neki fontos a foci is..szerintem ezen ne sértődj be.Én lány vagyok,de hidd el én ki nem hagynék egy foci meccset se semmiért se:)

16/L

2009. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy a pasid sportol. A foci egyébként komoly dolog, szerintem fociügyben engedned kell neki.
2009. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát..a barátodtól elég bunkó dolog, hogy nem szólt,csak másnap.. Az én barátom is focizik..többször megy ki külföldre,csak hétvégén találkozunk,mert benn az akadémián lakik. Nem egyszer csődbe ment a hétvége is mert külföldre vitték focizni vagy több napra ment meccsre. Az elején sokat sírtam miatta,de rájöttem hogy büszkének kell lennem rá,hogy a barátom nem egy senki,és viszi valamire,neki ez az élete,a céja. Lehet ebből fog megélni..Olyan,mint nekem a tanulás. Attól még engem is szeret:)Egyre több meccsére járok ki és kezdem megszeretni az egészet..csak pozitív felfogás kérdése:) Járjon neked is ez a fejedben mikor nehéz!:) Remélem segítettem:)

2009. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!