Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb a foci, mint a barátnöje?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt,és ha foci van engem hanyagol.mit tegyek ? Már kezd idegesíteni.

21/L


2010. jan. 24. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
háth.. ha kapnák 2 meghívót a világ lejelentősebb meccsére akko odadnám egy csövesnek én smárolnák tovább a csajommal xP :D mivel a foci az egy szar!
2010. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én ha kapnék két meghívót, elvinném a barátnőmet arra a meccsre. :)

ha 3 éve együttlennénk tuti el is jönne velem, ha másnem azért hogy a kedvemben járjon.

2010. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel ugyanez volt, csak neki a forma1 volt fontosabb mint én. Képes vlt lemondani vasárnapi programot, ha f1 volt. Sokat nem tudtam változtatni rajta, hamar kiderült hogy nem illünk össze.
2010. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

3 lehetőség van:


-Azért fontosabb a foci, mert úgy bánsz Vele, hogy inkább focizik, mint hogy Veled van..

-Azért, mert jövője is múlhat ezen.

-Azért, mert nem szeret már annyira mint régen...

2010. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted elfogadod a dolgot,ha nem megy akkor nem illetek össze.Fölöslegesen pazaroljátok egymás idejét.Bocsi.
2010. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
És téged egyáltalán nem érdekel a foci? Játszik, vagy szurkol?
2010. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Játszik is,de szurkol is. amikor pl a tv-be megy a meccs és ugy tünik jobban izgatja,mint én.
2010. jan. 24. 22:09
 8/20 JW ***** válasza:

Ez a kérdés PRICELESS!


A barátnő és a foci, nem egy kategória! Focidrukker lévén minden párkapcsolatomban átesek ezen, és a nők képtelenek megérteni, hogy attól hogy megnézed a meccset, és g*cire fontos neked, még ugyanúgy szereted.


Vagy fogadd el ilyennek, vagy hagyd ott. De emiatt 1 percet se veszekedj vele.

2010. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
tedd fel neki ezt a kérdést : a foci vagy én?
2010. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 JW ***** válasza:

22:11

Ennél nagyobb butaságot nem írhattál volna. Fentebb elmondtam, hogy nem egy kategória. Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy jobban szeretsz enni, mint engem?


Istenem...

2010. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!