Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ezeket mondta indoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ezeket mondta indoknak hogy nem csalna meg. Jók ezek az indokok?

Figyelt kérdés

1. Mert idegeskedne utána, félne a lebukástól.

2. Mert nem tudhatja milyen a másik, mennyivel lenne jobb csaj minden szempontból, és engem már ismer.


Talán kicsit jobban örültem volna, ha egyből azt vágta volna rá, hogy azért nem csalna meg, mert szeret. Igaz, utána már mondta, de... nem tudom.


2010. jan. 22. 10:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%

komolyan gondolja veled azért győzköd

a pasik külön teszik a szexet és az érzelmeket

lehet amikor veled van az ágyban másra gondol

ez megbocsátható

nem szeretik viszont, ha a nő bizonytalankodik egy idő múlva idegesíteni fogja

2010. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A 2. hozzászóló vagyok. Indoknak nagyon szar indokok. Szerintem a felsorolt indokai nem visszatartok, sot!!! F/31
2010. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 JW ***** válasza:
24%
Egyáltalán minek teszel fel ilyen ostoba kérdéseket? A nőknek különös érzékük van ahhoz, hogy minél nagyobb hülyeségeket kérdezzenek.
2010. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

hát nem ezek a legjobb indokok. ilyenkor azt szokás mondani, hogy:

1. mert nagyon szeretlek

2. mert eszembe sem jutna megcsalni

3. tőled megkapok mindent

4. nemkell másik csaj


de a barátod azokat lehet azért mondta, mert túlsokat nyúzod a megcsalós szöveggel, és olyat akart mondani, ami reálisabb, és hihetőbb neked, pl az h félne a lebukástól, ilyenek. amit jobba eltudsz képzelni, hamár azt nemtudod, h mert szeret.

2010. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ne izgulj! Nem kopik el, csak edződik! Aki szereti a másik embert, elvből nem tesz ilyet. Ha valamit nem adsz meg neki azt máshol fogja keresni! A probléma ott kezdődik hogy ez a kérdés felmerült benned. Az ő válaszaival semmi gond nincs, hiszen férfiból van. Ha te egy közegben lennél egy pasival akit kedvelsz, és jól is néz ki, és mondjuk még a ruháját is ledobja, benne lennél?! -Ez a pasiknál így megy! Amúgy meg nincs értelme izgulni, ha félre lép, akkor majd úgy is rájön, hogy mit is akar igazából, téged, vagy mást, és ez a fontos!
2010. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
12:14-es: elmondta ezeket az indokokat is. Köszi a válaszokat.
2010. jan. 22. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!