Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az indokok? Milyen lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az indokok? Milyen lesz a pasi, ha már nem szereti a barátnőjét?

Figyelt kérdés
ha járás közben esetleg enyhül a szerelem, milyen indokokat találhat ki egy pasi, ha nem akar találkozni a barátnőjével? mit jelent, ha azt mondja, h pl lusta?
2009. máj. 18. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:
szoktunk rendszeresen találkozni, de néha azt mondja, hogy lusta, de mindig is ilyen volt? mi erről a véleményetek?
2009. máj. 18. 19:30
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem minden embernél előfordul, hogy fáradt. Ilyenkor még enni sincs kedve az embernek, sőt van olyan időszak is mikor egyedül szeretne lenni néhány órára.

Viszont a szerelem valóban enyhülhet, amikor nem vágyik annyira a közelségedre. Ez sajnos minden kapcsolattal így van. Az évek alatt már nem akkora a szerelem, mint a legelején. Én is már 5. éve vagyok a barátommal és hát meg kell mondani, hogy nem ölelgetjük 10 percenként egymást és néha jó nekem is kicsit nélküle lenni. Ilyen az élet... Ti mióta vagytok együtt?

2009. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fél éve még csak... leget a vizsgaidőszak miatt van?
2009. máj. 18. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:

ja és indokok pl.: más program, vagy elaludt, vagy otthon kell segíteni, tovvább dolgozik vagy sok a tanulnivaló, nem érzi jól magát stb.

előző voltam

2009. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nagyvalószínűséggel az a baj, nagyon le tudja terhelni az embert egy vizsgaidőszak és pihenésre is van szükség! Légy türelmes egy kicsit!:)
2009. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél év nem nagy idő, ennyi idő alatt még biztos nem langyosodott el a kapcsolat. A vizsgaidőszak egyébként nálam is gyilkos az egyetemen (jog...), ilyenkor 6 hétig szólni is alig lehet hozzám olyan ideges vagyok és nincs időm még aludni sem nem hogy másra.
2009. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 1,5 éve vagyok együtt barátnőmmel. Még jobban szeretem mint akkor. Én akármilyen fáradt voltam, akármilyen rossz idő volt és akármennyit kellett tanulnom nem hanyagoltam el és ha ráért nem mondtam azt, hogy nem. Szerintem csökkent neki. De kérdezd meg tőle.
2009. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!