Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ezeket mondta indoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ezeket mondta indoknak hogy nem csalna meg. Jók ezek az indokok?

Figyelt kérdés

1. Mert idegeskedne utána, félne a lebukástól.

2. Mert nem tudhatja milyen a másik, mennyivel lenne jobb csaj minden szempontból, és engem már ismer.


Talán kicsit jobban örültem volna, ha egyből azt vágta volna rá, hogy azért nem csalna meg, mert szeret. Igaz, utána már mondta, de... nem tudom.


2010. jan. 22. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

bocs de...ez nevetséges..XDD

én azonnal jól lebasztam volna..csak mert fél azért nem csal meg, nem azért mert szeret..gratulálok neki..ne hagyd már magad..

2010. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és még azt is mondta hogy én mindent megadok neki, jó vagyok hozzá minden tekintetben és nem akar mást. De, ezek az indokok olyan furák nekem...
2010. jan. 22. 10:18
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Szorakoztato parod van....es a humorerzeke irigylesre melto. Szerintem mar megcsalt es hirtelen hebegett-habogott ezert ervelt ilyen silanyul. Persze ez az en velemenyem.
2010. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
hmm..lehet benne vmi
2010. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

A helyében megkérdeztem volna Tőled,hogy miért nem bízol benne? És azt is,hogy Te vajon megcsalnád-e?

Ha szeretek valakit,abban megbízom,ez az alap egy kapcsolatban.

Valószínű,hogy hirtelen nem tudott mást mondani.Nincs ezzel semmi baj.

2010. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hmm. Akkor most gondoljak rosszra?
2010. jan. 22. 10:20
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha rosszra AKARSZ gondolni,akkor miért nem fejezed be ezt a kapcsolatot?
2010. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem akarok rosszra gondolni, csak kérdezem hogy akkor ezek rossz indokok?
2010. jan. 22. 10:29
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Veled van nem? Akkor ne agyald túl. Nyugi.
2010. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne haragudj, de ha már indokokra van szükség, akkor ott valami nagy probléma van... Általában azért nem csalják meg az emberek a párjukat, mert szeretik, és mert tisztelik, ragaszkodnak hozzá... :S Valami gond lehet a párod fejével...

L,19

2010. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!