Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csalja meg valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg valaki a párját? Mik a legfőbb indokok?

Figyelt kérdés

Csak kulturált válaszok érdekelnek.


Az ilyesmik nem hogy: "mert egy hülye kurv@, vagy: egy hülye f*szkalap stb."


2009. júl. 6. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szereti,vagy ehhez van szokva:S Szerintem nincs olyan hogy valaki arra fogja hogy berugott...Magányosság miatt is lehet,bár szerintem nem azzal kéne "megoldani",hanem megbeszélni a dolgokat először...
2009. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De miért jó az valakinek, ha félrelép?

Ha kiderül akkor az illető eláshatja magát.


Pl: egy lányból rögtön qrva meg r*banc lesz.

Pasinál hasonló a szitu, egy lány sem fog megbízni benne.

2009. júl. 6. 11:49
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalatból nem tudok beszélni,mert soha nem csalnám meg a páromat...nem azután lesz ribanc hanem már akkoris az...
2009. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én sem csaltam még meg soha egyik barátomat sem, én sem tapasztalatból beszélek, de a környezetemben sajnos sok a hűtlen lány/srác.
2009. júl. 6. 11:54
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem működik a szex, vagy nagyobb az igénye mint a párjának.
2009. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Az én barátnőm azért csalta meg a férjét, mert egyszerűen túl sokáog volt otthon szülés után, és mikor kiszabadult egy kicsit, elkapta a hév, az újdonság szele, az ismeretlen, és nem tudott már megállni.De azóta nem történt vele ilyen,és nem is vált el.
2009. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Nekem az a véleményem, hogy aki megcsalja a párját az szimplán sz*r jellem. Lehet ezt szépíteni hogy ez vagy az nem működik, ehhez van szokva, mittudomén, de aki valakit egyszer megcsal, annak a későbbi párjai sincsenek biztonságban ilyen téren, az pedig hogy fiú vagy lány teljesen mindegy. Tehát ez a megcsalás jellemkérdés!
2009. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Páromnak nagyobb volt a szexigénye mint nekem, én alkalmazkodtam hozzá. Más ezt nem tudná megtenni?

Ez nem jó indok.

2009. júl. 6. 12:03
 9/18 A kérdező kommentje:
Párom az egyik exét megcsalta. Gondolod hogy engem is megfog?
2009. júl. 6. 12:04
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Én egyszer félreléptem a házasságomban, mondjuk nem titkoltam. Előtte a férjem érezte úgy, hogy más nőhöz vonzódik. Piszok egy érzés volt, hogy én bármit tehettem mindig rosszul jöttem ki a dologokból, mindig az új nő volt a jó. Ez kb másfél hónapig ment, kikészültem, csont és bőr voltam. Aztán észbe kapott a férjem és tepert, hogy helyre hozza a dolgokat. Viszont bennem valami megváltozott, és azon kaptam magam, hogy nagyon vonzódom egy férfihez, aki abban az 1-2 hónapban mellettem volt. Jó pár hónapig küzdöttem az érzés ellen, de aztán csak összejöttünk. Jó érzés volt újra igazi nőnek lenni, hogy tényleg szépnek lát,kényeztet és csak engem akar. Sikerült visszaadnia az elveszett önbizalmam. 8-9 hónapig tartott a kapcsolat, én zártam le. Eleinte kifejezetten baráti hangon beszéltek egymással a férjemmel, mindketten megmondták, hogy rám bízzák a választást, senki nem tesz keresztbe a másiknak, időt adnak nekem. Nem bántam meg (hiába is ítélnek el sokan), és nem csaptam be senkit, mindketten tudtak egymásról.
2009. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!