Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csalja meg valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg valaki a párját? Mik a legfőbb indokok?

Figyelt kérdés

Csak kulturált válaszok érdekelnek.


Az ilyesmik nem hogy: "mert egy hülye kurv@, vagy: egy hülye f*szkalap stb."


2009. júl. 6. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Én írtam, h a szex miatt. Engem ezért csaltak meg, persze ehhez hozzá tartozik, hogy a srác mindig mondta, hogy nem baj, neki jó ez így, aztán utóbb a fejemhez vágta, hogy szegény ő azért csalt meg mert nem kapta meg amit akart. Hát de ha nem mondja..
2009. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nálunk mára odáig "fajult", hogy én jobban kívánom a szexet mint ő. Vagyis többször.
2009. júl. 6. 12:22
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Valaki azért is megcsalhatja a párját mert nem szereti.

Olyan indok is lehet,hogy téged lát abban a lányban, ugyan olyannak lát mint te vagy.

Vagy csupán azért mert ő ezt élvezi hogy megcsal.

Egyszerűbb magyarázat nem egy hűséges típus.( és lehet hogy SOHA nem is fog megváltozni.

Remélem a kérdésedre meg kaptad a választ.

2009. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

MIért csalja meg valaki a párját?

Mert sok a gyenge ember. Ami ennél is szomorúbb, a legtöbb el sem ismeri hogy gyenge, hanem még meg is magyarázza, mindenféle "okossággal".

A hűség az hűség. Nem "fél-hűség" meg nem "negyed-hűség". Az erős ember cselekszik, a gyenge ember kifogásokat keres. Így van ez a megcsalásnál is. Az erős ember szilárd marad és kitartóan hűséges, a gyenge ember meg kifogásokat keres h "de ezért volt, de azért volt". Sajnos, a gyengeséghez nagyképűség is társul, innen lehet felismerni a legjobban.

Szóval igen, az emberek zöme sajnos ilyen trágya, gyenge, nagypofájú sz a r.....pontozzatok le, úgyis tudjátok legbelül h ez az igazság, a többi csak mellébeszélés meg önigazolás....

2009. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert túl unalmas neki az a kapcsolat, és egy kis változatosságot akar.
2009. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom nekem sincs, viszont volt pár barátom, akik azért akartak mást, vagy egyszerűn véget vetni a kapcsolatnak, mert nagy volt a távolság, ritkán találkoztak (hetente 1-szer kb), ami főleg egy még alakuló kapcsolatnál, mikor még az "megállás nélkül egymás mellet" feeling van, igen kevés. S ha van vki, aki szintén szereti, s többet van vele, akkor felé vonzódik...
2009. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12:59, ez igaz, de akkor nem illik el sem kezdeni, vagy urambocsá' abbahagyni, szakítani? ehhez miért kell egyből megcsalni? miért nem lehet megbeszélni?

persze a kérdés költői, ez jellem kérdése

2009. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Egyszer úgyis visszakapja az élettől azt a fájdalmat az illető, aki megcsalta a párját.

A gonosz mindig elnyeri méltó büntetését...

2009. júl. 6. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!