Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig engedjem el a bnőm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig engedjem el a bnőm az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Bnőmel 1 éve vunk eggyütt (16L 18F). 2 éve megismerkedett egy sráccal. eddig csak neten beszélgettek néha néha. Viszont a srác szerelmes lett bele. Bnőmmel szeretne találkozni. 1x már sétáltak (én engedtem meg, mer ne csak női barátai legyenek, stb.) és a srác többször is megpróbálta lekapni, de bnőm visszautasította mindet, megmondta bnőm neki h ő csak "haverja" akar lenni, de a srác nem enged, vagyis:

Bnőm engem akar (1xmegcsalt,de nagyon megbánta), de a srác nem enged. Ezekutn mennyire engedjem bnőm a srác közelébe?


2010. jan. 20. 19:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű,nehogy a bnőd közelébe engedd,persze ha meg akarod tartani,mert sztem te is tudod,hogy ritka a fiú/lány barátság!!!!!
2010. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez túl gyerekes kérdés!

Mi az hogy megengedek vagy nem engedek meg valamit. Alapból kéne lennie mindenkinek eldöntenie,hogy a párjának ,fog-e ezzel fájdalmart okozni. Nekem ,ha megmondta volna a múltbéli barátnőim,hogy mit enged meg,meg mit nem ,akkor kiröhögöm, aztán akkor lát utoljára. Ne vicceljé már, legyél már férfi! Ilyen kérdéseket meg a férfi témában tegyél fel,mert nem biztos ,hogy hasznosítható válasz kapsz az emberektől.

2010. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A legnagyobb szerelem sem elég az egyetlen emberi kapcsolatnak.
2010. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben a bnődet elhajtanám a pics@ba.olyan pasival találkozgat aki hajt rá??mit képzel magáról??tuti élvezi is a helyzete.koptasd le a csajt.
2010. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
amennyire a kőtél hosszú
2010. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

szerintem próbálkozz be a srácnál, biztos jobb arc mint a barátnőd....

vagy legyél végre tökös és vedd észre hogy nem itt kéne önbizalmat gyűjteni, hanem otthon megmutatni hogy neked is van önbecsülésed......

2010. jan. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!