Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig engedjem el a bnőm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig engedjem el a bnőm az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Bnőmel 1 éve vunk eggyütt (16L 18F). 2 éve megismerkedett egy sráccal. eddig csak neten beszélgettek néha néha. Viszont a srác szerelmes lett bele. Bnőmmel szeretne találkozni. 1x már sétáltak (én engedtem meg, mer ne csak női barátai legyenek, stb.) és a srác többször is megpróbálta lekapni, de bnőm visszautasította mindet, megmondta bnőm neki h ő csak "haverja" akar lenni, de a srác nem enged, vagyis:

Bnőm engem akar (1xmegcsalt,de nagyon megbánta), de a srác nem enged. Ezekutn mennyire engedjem bnőm a srác közelébe?


2010. jan. 20. 19:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2010. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, koptasd le a csávót, csak bezavar...
2010. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
A lány miért akar vele egyántalán találkozni? Ez nem barátság így, hogy a srác nem tartja tiszteletben, hogy visszautasította. Szerintem beszélj a barátnőddel, hogy miért jó ez neki, de ne tiltsd, mert azzal csak rosszat teszel...
2010. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Én már arcon vágtam volna a gyereket. Ő túl akarta lépni a haverság kereteit ,így szerintem beszéld meg barátnőddel,hogy ez nem jó ötlet.
2010. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Hááát, szerintem lazán mondd meg barátnődnek, hogy azért óvatosan, mert ez neked nem esik valami jól. Ha ennek ellenére nagyon találkozgatni akar a sráccal, akkor bajt szimatolok.
2010. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

Ezek szerint a barátnőd se az a nagyon visszautasítós, vagyis, hogy könnyű Katát táncba vinni ha ő is akarja.

Tetszik neki az a fickó (ha már egyszer meg is csalt vele).

Ha megbocsájtottál neki akkor minimum azzal a feltétellel, hogy soha többé ne találkozik azzal a másikkal.

Mert elcsábulhat megint, ha rámenős.

2010. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fontos neki a barátság, és nem tartja tiszteletben, hogy téged zavar, akkor csak hagy barátkozzanak, ennek semmi értelme. Megpróbálta lekapni pff... Én ha vkit leakarok kapni, azt le is kapom, ennyi!
2010. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem vele csalt meg! Akivel megcsalt attól el is tiltottam, és ezt tiszteletbe is tartja!
2010. jan. 20. 20:06
 9/26 anonim ***** válasza:
Talán a megtiltás erős szó ,de nyomatékosítsd hogy ez az egész neked mennyire nem tetszik,egykis lelki nyomás:" fontosabb neked az a barátság mint a mi szerelmünk" aztán jöhet a visszaforgatás: beszélgess csak el vele, hogy mi lenne, ha te ugyanezt csinálnád egy lánnyal. Neki , hogy esne, mit gondolna?
2010. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
én a hejedbe jól legyepálnám a csávót és akk fogadjunk h csak a haverjalenne b.nődnek!!! ez tapasztalat!!15/F
2010. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!