Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők? Adjatok léci tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők? Adjatok léci tanácsot, azt hiszem épp én is azzá váltam!

Figyelt kérdés

A pasinak barátnője van...de egy hónapja kavarunk és nemrég együtt is aludtunk, volt szinte minden, aminek lennie kellett.

Tudom, hogy egy utolsó ribanc vagyok, nem kell mondani, de sajnos olyan elemi erővel vonzódunk egymáshoz, hogy nem tudom kontrolállni. Az eszem tudja, hogy nem helyes, de esélyem sincs máshogy dönteni.


Elvileg megbeszéltük, hogy ennyi, nincs több, de már azóta is van új randink. És nem tudom mi lesz ebből. Szerető leszek? És, ha bele fogok szeretni? Miért van egy pasinak szeretője? Miért akar többször találkozni?


És főleg miért mondd olyanokat, amiket az ember nem egy olyan nőnek mond,akit csak meg akar dugni, hanem annál érzelmesebb dolgokat...


2010. jan. 19. 12:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
lennél olyan pasinak a bnője, aki szeretőt tart, ahelyett, hogy kilépne??veled nem fogja ezt tenni?ha nem is, de az esélye mindig ott fog maradni!!!!
2010. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Látom szomorú sorsodat, amikor majd rájössz, hogy téged is megcsal. Ha egy pasi ilyen, az majd akkor változik, amikor már nem tud szexelni.
2012. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!