Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők? Adjatok léci tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők? Adjatok léci tanácsot, azt hiszem épp én is azzá váltam!

Figyelt kérdés

A pasinak barátnője van...de egy hónapja kavarunk és nemrég együtt is aludtunk, volt szinte minden, aminek lennie kellett.

Tudom, hogy egy utolsó ribanc vagyok, nem kell mondani, de sajnos olyan elemi erővel vonzódunk egymáshoz, hogy nem tudom kontrolállni. Az eszem tudja, hogy nem helyes, de esélyem sincs máshogy dönteni.


Elvileg megbeszéltük, hogy ennyi, nincs több, de már azóta is van új randink. És nem tudom mi lesz ebből. Szerető leszek? És, ha bele fogok szeretni? Miért van egy pasinak szeretője? Miért akar többször találkozni?


És főleg miért mondd olyanokat, amiket az ember nem egy olyan nőnek mond,akit csak meg akar dugni, hanem annál érzelmesebb dolgokat...


2010. jan. 19. 12:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem hogy a férfiaknak is vannak érzelmeik de az azért mégiscsak durva hogy félremegy és utánna meg hazaállít a csajához egy épületes hazugsággal.Ez még véletlenül sem az érzelmekről szol hanem a hazugságról.Ha valami nem kóser egy kapcsolatban akkor me kell beszélni vagy odébb kell állni szoval mindenkképp alaposan átgondolni és dönteni mert egy kapcsolatban 2 ember van és felelősek vagyunk a másik érzelmi világa iránt /egy kicsit/.Nem az a módja hogy menekülünk,hazudozunk, átverünk!Pláne ne azt akiről tudjuk hogy szeret és megbízik bennün ez a legnagyobb aljasság.Egyébként nem hinném hogy a férfiak ragaszkodóbbak lennének általában a nők kappaszkodnak ostoba módon egy reménytelen kapcsolathoz hamarabb érnek érzékenyebbek hajlamosabbak a komoly kapcsolatokra a tapasztalataim szerint a férfiak könnyebben odébbállnak de nem akarok általánosítani mert mi nők se vagyunk angyalok főleg a fiatalabb korosztály.Egy válás ugyanúgy padlóra viheti a férfit is de mig a nők egy része évekig egyedűl van utána a pasik hamarabb becsajoznak.Van egy mondás amin jót röhögtem de nem feltétlen értek vele egyet: sokkal több pasi lécelne le otthonról ha tudnák hogyan kell normálisan összepakolni és ne lennének lusták hozzá.Szerintm a kérdező pasija is csak egy kényelmes ürge otthon asszony mindent megcsinál kéznél van és még máshol is találhat szórakozást.Ha ennél a nőjénél nincs lelkifurdalása a következőnél se lesz az ilyenek nem változnak.
2010. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Annyira jókat írtok, úgy értem nagy segítség ez most nekem. Soha nem voltam még ilyen helyzetben...a tiltott gyümölcs ugye...és tényleg egy eszméletlen jó pasi, aki annyira oda volt tőlem, mint még soha senki...és ez legyezi az egomat, nem tehetek róla...


Csak arra adjatok választ, mert sokan azt írjátok, hogy lehet rossz a kapcsolata. Ő elvileg mindig azt mondja, hogy nem nem, tök oké a nőjével, nem akarja elveszíteni, meg ezt nem szabadna csinálni stb, de férfi és nem képes élete végéig egy nővel szexelni ezután...

Ugye nem minden pasi ilyen?? Jézusom vannak még normális pasik? Akik nem csalnak majd meg és hűségesek lesznek és elég lesz csak velem szexelniük életük végéig. Illetve csak egy ilyen legyen...annyiszor vágtak már padlóhoz, hogy el sem tudom mondani...nem is csoda, hogy most szeretőként koronázom meg az évszázad legelcseszettebb magánéletét:(

2010. jan. 19. 13:17
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
13.03.vok.Vannak normális pasik.Én is ismerek ilyet de sajna foglalt.Nem vagyunk egyformák ha a nők közt lehet tisztességes a pasik közt miért ne?Nem kell feladni csak tartsd nyitva a szemed.Ha már most megmondta hogy egy nővel nem megy mit remélsz?Legalább őszinte volt.Így már tudod mit kell tenned mihez tartsd magad mi vár rád.Lehet hogy egy normális pasi..
2010. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha normális kapcsolatra vágysz, akkor azzal kezded, hogy lezárod ezt és megadod magadnak az esélyt egy új, boldog kapcsolatra, olyan férfival, aki megbecsül. Tiszteld magad! :) Ha tényleg annyi pofont kaptál már, gondolom ezt nem kell hangsúlyoznom....

Többnyire ilyenek a férfiak, minél több nőt akarnak meghódítani, de párjuknak sem véletlenül azt választják, aki, emellett sokan elszórakoznak. Persze, hogy magasztal, bókol, szerinted megkapna, ha elkezden szidni és ócsárolni?? Tudja, hogy ettől elgyengülsz.(Természetesen te biztosan értékes lány vagy, el ne keseredj.) De kérlek ne legyél ilyen naiv , tanulj a hibáidból, járj nyitott szemmel!

Ha ez megnyugtat, elmondom, hogy én is voltam már szerelmes foglalt pasiba, még nem volt az, mikor beleszerettem, tehát a kapcsolata elég friss volt, egyszer randiztam is vele, csókon kívül más nem történt, de nekem az is szörnyű és megalázó volt, ezért véget vetettem neki. Nem bántam meg, azóta kiszerettem belőle, ő ugyanúgy nem találja a párját, több vasat tart egy tűzben, az én életembe meg jött valaki, aki szeret, becsül és én is imádom egyszerűen, ennél jobb nem is lehetne. Adj esélyt magadnak! ;)

2010. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, csak a Te kommentárjaidat. Az sem mindegy mióta vannak együtt és melyik fél hány éves. De azt kell mondjam, hogy ha közölte, hogy minden rendben a kapcsolatával akkor sajnos téged tényleg csak a szex miatt tart. Nem vagyok az ultimátumok híve, de azt hiszem neked ez lenne a legjobb. De tételezzük fel, hogy téged választ, egy ilyen pasinál mi a garancia arra, hogy téged nem csal meg?! Semmi. Aki ilyen azt nagyon nehéz megváltoztatni. Nagy nehéz pont nekem tanácsot adni neked, mert engem csaltak már meg, és nem hiányzott semmi a kapcsolatból, csak volt egy alkohol mámoros estéje mikor én nem voltam ott, de a volt barátnő igen.. Mindegy nem ecsetelném. Úgyhogy nekem durván meg van a véleményem az ilyen esetekről. De ne hagyd magad kihasználni, mert annál biztos értékesebb vagy, minthogy a második szerepét töltsd be! Biztos nehéz mert ahogy látom már most nagyon kötődsz, de ez a szitu csak téged tenne tönkre. Tuti, hogy tudnál találni olyat, akihez pont ennyire vonzódnál és ő is hozzád és még egyedülálló is. Nem azt mondom, hogy már holnap, de biztosan találsz ilyet idővel. Szállj ki amíg még lehet, vagy válasszon téged, és a barátnőjét és alázza meg tovább.


21/N

2010. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

21/L! köszi neked is a választ!


igazából szerintem a barátnőjét jelenleg jobban alázza...mert még az általad említett megcsalás is megbocsáthatóbb, mint, amit ő csinál. egy hónapon át minden nap több emailt írt, akkor nem tudtunk találkozni bizonyos okokból, de mindig írt nekem, mindig ő kezdeményezett. eddgi csak 1-2x találkoztunk, szóval nem hosszú még a dolog és én is csak fizikailag kötődöm egyelőre hozzá, nem vagyok szerelmes...csak félek, hogy az leszek...és nem tudom, működik e a kapcsolata vagy sem, azt nem részletezte, hogy jó e vagy sem...

2010. jan. 19. 13:56
 17/22 A kérdező kommentje:

ja és még annyi, hogy a legelején, amikor kezdtünk nagyon egymásnak esni, mondtam, hogy azonnal tisztázzuk mi van, mert akkor senki sem aláz meg senkit és senki nem használ ki senkit. ha tudom, hogy csak szex és más semmi, ehhez igazodom és én is csak ezt akarom...és ebben meg is egyeztünk.

tehát akkor minek dicsérnie meg ilyesmi olyan értelemben? úgy értem, hogy olyanokat mondani,h ez olyan mintha már régóta együtt lennék és ez a normális stb. egy csak szex kapcsolatban nem kell ilyen duma...nem?

2010. jan. 19. 14:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
én 22 ő 29
2010. jan. 19. 15:32
 20/22 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 13:03mal!


Még annyit hozzátennék, hogy téged is ugyanígy megcsalna főleg,h a ezzel a nyomi kifogással jött, hogy ő férfi. Aztán hova szarjak már bocs?XDDD Nekem valaki ilyet mondana, hogy azért alázza porig a társát, mert ő férfi még a haverja se lennék, nemhogy a csaja. Bocs de szerintem hányinger XD

2010. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!