Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretők? Adjatok léci tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők? Adjatok léci tanácsot, azt hiszem épp én is azzá váltam!

Figyelt kérdés

A pasinak barátnője van...de egy hónapja kavarunk és nemrég együtt is aludtunk, volt szinte minden, aminek lennie kellett.

Tudom, hogy egy utolsó ribanc vagyok, nem kell mondani, de sajnos olyan elemi erővel vonzódunk egymáshoz, hogy nem tudom kontrolállni. Az eszem tudja, hogy nem helyes, de esélyem sincs máshogy dönteni.


Elvileg megbeszéltük, hogy ennyi, nincs több, de már azóta is van új randink. És nem tudom mi lesz ebből. Szerető leszek? És, ha bele fogok szeretni? Miért van egy pasinak szeretője? Miért akar többször találkozni?


És főleg miért mondd olyanokat, amiket az ember nem egy olyan nőnek mond,akit csak meg akar dugni, hanem annál érzelmesebb dolgokat...


2010. jan. 19. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhidd, hogy ezeket a dolgokat komolyan is állítja! A férfiak ilyenek, minél több nőt meg akarnak szerezni, ezért bókolnak, mert tudják, hogy ezzel az olcsó szöveggel érik el legkönnyebben, hogy az aktuális "szívük hölgye" az ágyukba ájuljon...Ráadásul unalomból is mondanak ilyeneket, mikor lehet, hogy semmi komoly szándékaik nincsenek. Az, hogy úgy is gondolja, arra az esély 10%. Egy férfinak sem véletlenül az az aktuális párja, aki! Persze nincs kizárva, h később téged válasszon, ha elég türelmes és állhatatos vagy,hogy ezt kivárd. Mindenesetre én nem tenném. Rettenetesen megalázó, mikor tudod, hogy épp a barátnőjével megy nyilvános helyekre, ezzel felvállalva őt, neked meg titokban írogat és az éj leple alatt, mikor senki sem lát, lefektet....vagy, ha neked mesél közös dolgaikról. Mégis, hogy fogod érezni magadat? Szerintem az embernek van annyi esze, hogy észérvekkel is meggyőzze magát egy ilyen "kapcsolat" ellen. Vannak más férfiak is...
2010. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Mert talán nekünk, férfiaknak is vannak érzelmeink? Mi sokkal ragaszkodóbbak vagyunk, mint a nők, ha már régóta van párunk, abból nagyon nehezen lépünk ki, még ha nem is működik, ha rendes akarsz lenni hozzá, ebben támogasd, az a leghelyesebb.
2010. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy megromlott kicsit a kapcsolata, de még nem tud lépni, vagy tudja, hogy az biztosabb, merthát már benne van, de sok variáció lehet.

Én a helyedben mindenképpen választás elé állítanám. 2 vasat 1 tűzben... egy ideig megy, de a csodák se tartanak örökké. Biztosan nem jó neki se ez a döntésképtelenség, ezért sürgesd meg (a javadra).

Amúgy nyugi, nem vagy 1 utolsó ribanc, csak az ösztöneid vezérelnek, és nem az egész város "használ" téged.

2010. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Lehet kezdődik köztetek valami.Azt nem tudod hogy a barátnőjével milyen a kapcsolata?Mert ha nem jó,akkor hozzád menekül.Beszélj vele erről a dologról,kérdezz rá konkrétan,hogy mit is akar tőled.És szerintem ha csak szexet,akkor ne nagyon találkozgass vert az sokkal rosszabb ha beleszeretsz,és ugy dob el,mert a barátnőjét választja.SZóvalépp ezért beszélj meg vele mindent:)
2010. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nagy játékosok azt mondják amit hallani akarsz.Ha a nőjét hülyére veszi és hazudik neki szerinted neked igazat mond?Ébredj fel csak kihasznál csak egy jót akar dugni te meg kéznél vagy és kihasználja.Semmi erkölcsi gátlálsa nincs, téged ugyanúgy átvágna és ki tudja?Lehet nem csak veled kavar..Ja te mit szolnál ha a te szerelmed más nővel kavarna?Az én anyám ebbe betegedett bele hogy hülyére vették megalázták.Most le van százalékolva idegileg és cukros lett.Szerintm minden csak akaraterő kérdése.Hagyd ott és ne okozz fájdalmat még egy másik szerencsétlennek is.
2010. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, jól esett, hogy kedvesek vagytok:(


A vicc az, hogy engem is felvállal. Nemcsak dugni járunk össze vmi eldugott lakása, hanem mindig étterem stb, nyilvános hely...


Sőt még olyan igazi szex nem is volt...és tudom, hogy fentartással kell kezelni, amit mondd, de részeg is volt, meg épp olyan állapotban volt, amikor már megkapta, amit akart, ha értitek mire gondolok...olyankor őszintébbek.talán...


és a nője nagy valószínűséggel nem nyújtja neki azt, amit én...pedig mondom, még igazi szex nem is volt...


azért szégyellem magam és megpróbálok véget vetni ennek...vagy legyek én a barátnője.

2010. jan. 19. 12:50
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hazudni részegen... :) Az semmire sem garancia. Ez egy tévhit, hogy aki ittas, őszinte.
2010. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, erre nincs recept, nem lehet tudni, mi lesz belőle, de az biztos hogy neked nem lesz egyszerű másodiknak lenni. Az esetek nagyobbik részében sajnos az is marad a szerető, kisebbik részben előléphetsz elsővé, ha van türelmed kivárni és nem sürgeted, erőlteted. Ennek viszont az a veszélye, hogy bele is betegedhetsz mire ő eldönti mit (kit)akar. Egyébként megjegyzem, én is voltam ilyen helyzetben, évekig szenvedtem másodikként, és nemrég megkérte a kezem... Szóval ilyen is van, de ennek ellenére azt mondom, még egyszer nem csinálnám végig, kilépnék az elején, mert nem ér annyit az egész hogy idegileg tönkretegyem magam. Szóval, gondold át alaposan.
2010. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és ha majd úgy alakul és mégis veled marad,téged választ,akkor majd veled is ezt fogja tenni,akkor majd lesz egy más nő.Szerintem érdemes elgondolni,hogy ilyen alakokkal érdemes-e kezdeni.Tapasztalat.
2010. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen szitu. Utáltam, de nem tudtam nemet mondani sosem:( Nálunk a vége az lett, hogy szakított a másik barátnővel. Így maradtam csak én. Igaz, azóta meg én szakítottam vele, más miatt:)
2010. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!