Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira rossz. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz. Mit tegyek? Szerelmes szeretö vagyok

Figyelt kérdés

iwiwen megismerkedtem vkivel, jöttek a levelezesek, elsö randi.kiderült h bnöje van, megbeszeltuk h csak szex, az öszinteseg pedig mindenek elött. belementem, jo kis kalandnak tünt, de beleszerettem. megbeszeltuk amint erzelmek lesznek vege...

valami santit a bnöjevel, a szex nem jo nekik, velem jol erzi magat, figyelmes, sokszor keres telefonon, olya gesztusokat tesz ami inkab parkapcsolatba es nem egy szeretösdibe illik.

beleszerettem, annyira szeretem h alig birom elviselni a kint, sirva fekszem le, amiert tudom h nem lehet enyem teljesen, es nem csak szex van ezt erzem, beszelgetunk, odafigyelunk egymasra.

multkor mondta, h ne szeressem ennyire. mondtam/hazudtam h nem szeretem: a szivem majd megszakadt, es a fülébe sugtam h talan egy kicsit szeretlek, erre a szemembe nezett es megcsokolt es azt mondta en is

most akkor mi van?

fiuk ti hogy vagytok az ilyennel, ha van szeretötök akkor csak szex vagy több is annal???


2010. jan. 19. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mond el neki,hogy mivan,lehet happy end is a vége.Nem véletlen van veled.Csak fél változtatni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. jan. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Sziasztok bizony te vagy a hibás jártam én is így mindent megadtam a férjemnek 4éve mégis megcsalt egy kollgéganőével de mégis velem maradt a csaj hiába ajánlott bármit pedig én mondtam menjen nyugodtan ,lehet a pasinak csak változatosság kell de nem fogja otthagyni a biztosat mert akkor már megtette volna képzeld a barátnője helyébe magad és gondolkozz el ezen !!!!!!!!
2010. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Miért kellett neked olyan pasival szexelni akinek van barátnője???

Aztán meg belezúgnak a pasiba és sírnak mert a pasi nem hagyja ott a másik nőt...

Szánalmasak vagytok. Tudom, hogy ez most keményen hangzik, de akkor is! Nincsen egyedülálló pasi??? Remélem téged is megcsalnak majd.

2010. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez a ,,nem véletlenül van veled" szöveg egy hülye duma.Azért van Veled,mert neki így jó és kényelmes.TE már az elejétől fogva tisztában voltál vele,hogy van barátnője.Akkor kiléphettél volna,de nem akartál.A könnyeidet kizárólag magadnak köszönheted.Ez nem jelenti azt,hogy nem értelek,de igen,értelek.Csak gondolj már bele,légyszíves,hogy ezzel két ember életét teszed tönkre.Egyrészt a saját magadét,másrészt a barátnőjéét.Ne haragudj meg,de amíg hagyod,hogy valakinek a kapcája legyél,addig az is leszel.Én így gondolom.
2010. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!