Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek? Rossz amit csinálok?

Figyelt kérdés
Már 1 éve mikor először megláttam az egyik tanáromat (matektanár) egyből beleszerettem. Tök fiatal, sztem még 30 sincs és nagyon jó fej.(bár nem mindenkivel) az anyagot is nagyon jól magyarázza. Eddig is szerettem a matekot, de most – Neki hála - szinte már fanatikus lettem. Év végére elértem, hogy a legjobb matekos legyek az osztályban és a legjobbak között legyek az egész évfolyamon. Mindezt azért tettem, hogy figyeljen rám, hogy megdicsérjen. De sajnos volt néhány 4-esem is. Év végén volt egy doga ami nagyon nehéz volt. 4-es lett (nekem egyedül az osztályban) és tök olyan érzésem volt mintha csalódott volna bennem meg, hogy szomorú volt, hogy még nekem sem lett 5-ös. Lehet, hogy csak beképzeltem, de akkor nagyon rosszul esett, még sírtam is miatta. Most elhatároztam, hogy még ennél is jobb leszek, hogy ne okozzak neki csalódást és, hogy büszke lehessen rám. de volt már olyan is, hogy elkalandozott a figyelmem mikor már kész voltam a feladattal és hát elég pirulós OLYAN dolgokon elmélkedtem
2009. aug. 14. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy tucat ember vagyok és bunkó de tanár-diák kapcsolat SOHA ha rám hallgatsz:tapasztalat!
2009. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan aranyos. ne tegyél semmit, valószínűleg még nagyon fiatal vagy, ne hozd őt ezzel kellemetlen helyzetbe, majd elmúlik amit érzel.
2009. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
16 vagyok ha ez számít. de talán ez nem is szerelem hanem rajongás vagy a fene tudja
2009. aug. 14. 21:54
 4/19 anonim ***** válasza:
Elmúlik ne aggódj!
2009. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ez igen... ez rajongás...

de tényleg ne csinálj semmit! és ha megkérdezi, hogy miért vagy ilyen vörös, esetleg még poénkodik is, akkor találj ki valami hülye sztorit inkább.. ne add a tudtára.

2009. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18 éves korodig ez a kapcsolat nem működhet. Ameddig a tanárod nem lehet semmi, utánna meg lehet már elfelejted, és addigra akad korban hozzád illő. És neki egyáltalán van valkije? Azon ne aggódj, hogy a matek dogád 4-es lett. Anno pár éve az én gimis osztályommal örültön a kettesnek is. És a tanárod is tudja, hogy elég nehéz a tárgya és biztos nem csalódott benned.
2009. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
senki nem tud róla semmit. vki szerint van felesége meg gyereke is bár én ezt egyáltalán nem hiszem el. emlékszem még sírtam is mikor ezt hallottam. és mikor vkit leszid és az illető a háta mögött szidni kezdi fáj a szívem és legszívesebben rászolnék h haggya abba! de nem teszem mert elárulnám magam...
2009. aug. 14. 22:55
 8/19 anonim ***** válasza:
iwiw-en sincs fennt? Végülis nekünk a fősulin is van egy jóképü óradó közgáztanárunk, és őt még a tanár kollegák sem ismerik és az iwiwről törölte magát.
2009. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
sajna nincs fenn iwiw-en
2009. aug. 14. 23:11
 10/19 anonim ***** válasza:
google-be beírod a nevét és ha szerencséd van, kidobja, hogy melyik suliba végzett és mikor, de persze csak ha nem gyakori a neve.
2009. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!