Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Egy hónapja járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Egy hónapja járok a barátommal, de nem érzem hogy szerelmes lennék. Ő már az. Van értelme még várni rá hátha megtörténik vagy nem? És ha nem akkor hogyan szakítsak? Nem akarom, hogy nagyon rossz legyen neki. L/20

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:

"de nem érzem hogy szerelmes lennék"


megválaszoltad magadnak a kérdésedet, szóval IGEN!


nagy hiba volt 1 hónapig ámítani szegény gyereket...

2010. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne húzd tovább, így semmi értelme.

Szakíts vele,mert minél tovább húzod annál nagyobb fájdalmat okozol neki majd!

2010. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem egy hónapig ámítottam mivel ő sem az első randitól lett szerelmes...

Oké, köszi!

2010. aug. 7. 23:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen dolog már ez h "jártok" de nem szeretitek egymást??? ezt nem nevezném járásnak:S
2010. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő már szeret. De én nem hiszek a szerelem első látásban c. történetben. Sosem volt ilyen, mindig szükségem volt egy kis időre, hogy szerelmes is legyek, de most nem megy.
2010. aug. 7. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb hagyod ott, annál kevésbé fog fájni neki.
2010. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

ti miről beszéltek ? értelmes ember nem segített neked szerintem..

Én 18 éves vagyok, fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, ő is 1 hónap után nagyon szerelmes volt,én még 3 után sem... ahhoz nemkell szerelmesnek lenni h jól érezzem magam vele,nemvolt nyűg a találkozás, szerettem akkor is,csak nem voltam szerelmes...ha jól megvagytok és nincs semmi gond, akkor ne dobd ki, hátha lesz ebből valami, én mostmár nagyon szeretem..:) 20 éves vagy, ez szerintem teljesen normális h nem lettél pár hét alatt szerelmes...ha szeretsz vele lenni, jólérzed magad melette akkor ne dobd ki, jön majd szép lassan a ragaszkodás és a hiány érzet :)

remélem tudtam segíteni :)

2010. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

áhh de jóhogy elolvastam a válaszokat...ugyan ez a bajom...

de így már jobb:D

2010. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megfordul a fejedben,hogy lehet szakítanod kéne az már régen rossz....
2010. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet kicsit későn írok :D de szerintem semmiképp ne szakíts vele, amíg jól érzed magad, ha teher számodra a találkozás, nem akarsz vele beszélni, maximum akkor. én is ugyanígy voltam az elején, én is a szakításon gondolkodtam, de hálistennek nem tettem meg, most pedig mindennél jobban szeretem :)
2013. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!