Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, de sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de sajnos rossz emberbe, hogy tudnék felejteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2 hónapja megismerkedtem egy sráccal. Az első randi olyan volt, mintha ezer éve ismernénk egymást. Rengeteget beszélgettünk, és még többet nevettünk. Az első hónapban minden szép és jó volt, rengeteget hívott, napi több tucat sms. Én a szülőknek is bemutattam, ő pedig a barátjának. Aztán kb 2-3 hete valami megváltozott... Azt mondja, hogy rájött, neki jó egyedül. A pasi 34 éves, és elmondása szerint megszokta, hogy 4 éve egyedül van. :( Azóta is találkoztunk, keres, de már sokkal ritkábban, és akkor is tartózkodó és hűvös velem. Elmondtam neki, hogy én beleszerettem, és szükségem van rá. Talán itt hibáztam, hogy kimutattam az érzéseimet!? Nem tudom... :( A lényeg, hogy most azt mondta, nem akar tőlem semmit... Hogyan tudnám helyre hozni a dolgot, hogy mégis működjön a dolog!? Vagy hogyan tudnám elfelejteni?


26 éves vagyok, de még soha nem történt velem ilyen. :(


Egyébként nem feküdtünk le, szóval azért nem dobhatott ki, mert csak ágyba akart bújni velem, és kész...


Aki tud, adjon valami tanácsot, mert nagyon szomorú vagyok. :(


2010. máj. 14. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ha a pasinak nem kellesz ne fuss utána. A dologhoz 2 ember kell, te egyedül nem fogod tudni megoldani. A megoldás itt az, hogy leszarod az egészet és elfelejted. Ne keresd, fölösleges.
2010. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyszerű esetben. Várj egy kicsit. Nyugodj le tisztázd magadban a dolgokat. Aztán kiderül, de ne túl sokat várj szerintem max egy hónapot. Tudom,hogy nagyon nehéz. Hasonló szituban vagyok..Ha nem jelentkezik akkor sajnos veszett ügy. Keresned kell mást aki megérdemli,hogy szeresd. Iszonyú nehéz mert most még én sem tudom elképzelni,hogy másra ránézzek egyáltalán, de nem maradhatok egyedül,mert ő elment. Elvitte a szívemet, remélem valaki visszahozza:(
2010. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek a felejtésben. Maradj otthon, és egyél csokit. A legutóbb mikor beszélgettem egy ilyen csajjal (erről az oldalról) rám akart mászni a végén, szóval nem vállalok senkit! Sok sikert! Meg tudod oldani, ha kellek hozzá végszükség esetben privát. Annyi a lényeg hogy másra összpontosítod a figyelmed és mikor észreveszed hogy a háttérben róla gondolkozol, iktass be egy meditációt. Ezt kombinálhatod csokievéssel csak egyszerre a kettőt ne :D
2010. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!