Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira rossz. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz. Mit tegyek? Szerelmes szeretö vagyok

Figyelt kérdés

iwiwen megismerkedtem vkivel, jöttek a levelezesek, elsö randi.kiderült h bnöje van, megbeszeltuk h csak szex, az öszinteseg pedig mindenek elött. belementem, jo kis kalandnak tünt, de beleszerettem. megbeszeltuk amint erzelmek lesznek vege...

valami santit a bnöjevel, a szex nem jo nekik, velem jol erzi magat, figyelmes, sokszor keres telefonon, olya gesztusokat tesz ami inkab parkapcsolatba es nem egy szeretösdibe illik.

beleszerettem, annyira szeretem h alig birom elviselni a kint, sirva fekszem le, amiert tudom h nem lehet enyem teljesen, es nem csak szex van ezt erzem, beszelgetunk, odafigyelunk egymasra.

multkor mondta, h ne szeressem ennyire. mondtam/hazudtam h nem szeretem: a szivem majd megszakadt, es a fülébe sugtam h talan egy kicsit szeretlek, erre a szemembe nezett es megcsokolt es azt mondta en is

most akkor mi van?

fiuk ti hogy vagytok az ilyennel, ha van szeretötök akkor csak szex vagy több is annal???


2010. jan. 19. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hálátlan szerep valljuk be, de magadnak köszönheted. igazából neked nem sok beleszólásod van a dolgokba,max h abbahagyod ezt az egészet, de azt meg nem akarod. egyébként ha a mostani nőjével megcsinálja ezt a pasi, akkor ha majd összejöttök esetleg,elég nagy az esélye, h melletted is megteszi.
2010. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
neha azon gondolkodok h jobb szeretönek lenni mint egy megcsalt baratnönek...
2010. jan. 19. 00:17
 3/14 anonim ***** válasza:
de legalább belegondolsz, h milyen a barátnő helyében lenni.meg sztem elég megalázó bújkálni, meg h nem vállal fel, aki iránt mély érzelmeket táplálsz.nem ezt érdemled, nem kéne ezt csinálnod
2010. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Éppen ezt akartam neked monsani.Gondolj bele szegény lány helyzetébe.És bárhonnan is nézzük itt bizony te vagy a hunyó.Szóval már ne is haragudj de amit csinálsz az undorító.25/F
2010. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
utolso ez a pasin is mulik nem? szerelmes vagyok, es meglehet h jobban szeretem mint a baratnöje...
2010. jan. 19. 00:28
 6/14 anonim ***** válasza:
2 ember kell az ilyenhez
2010. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
De igen rajta is.De tudod egy komoly intelligens nő nem fog összeállni egy olyan férfival akiről tudja h van valakije.Mert ugye megint más szitu lenne ha nem tudtad volna és úgy zúgsz bele az megint más szitu(ebből van több).De te tudtad.Szóval nem minősítelek inkább mert csak megharagszol.
2010. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Voltam ilyen helyzetben pár évvel ezelőtt, és amint te is én is beleszerettem, sajnos akkor ő úgy döntött h megszakítja velem a kapcsolatot, mert nem akarja h az állítólagos terhes barátnőjét nem akarta egyedül hagyni. Ekkor éreztem h megszakad a szívem, de beletörődtem, 1hónppal később kiderült h nincs baba, de nem jöttünk össze újra.
2010. jan. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te főzted,egyed is meg!Egyébként tényleg bele kéne gondolnod,hogy ha a barátnője helyében lennél,akkor Neked hogy esne,hogy félrejár a barátod.Elhiszem,hogy szerelmes vagy,de a bajt TE okoztad saját magadnak.Értelek,de nem sajnállak.
2010. jan. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én viszont megértelek.

Egyszer én is jártam így, bár icipicit más volt a helyzet. Épp egy szakítás után találkoztam ezzel a ffival, 3 évvel volt idősebb nálam. Rögtön egymásba habarodtunk, mindennap többször hívott, minden nap értem jött a munkahelyemre, hétvégén is találkoztunk. Aztán néhány hét múlva elmondta, hogy tul.képpen van barátnője, de szünet van, nem igazán tudja, mi lesz/mi legyen. Nagyon bántott, hiszen akkor már hetek óta jártunk, de elvakítottak az érzelmek és hagytam, hogy sodorjanak az események. Évekig(!) voltunk így, ismertek a testvérei, az anyukája (ő nem tudta, hogy mi van köztünk, csak barátként lettem bemutatva), a kollégái. Nagyon intenzív volt a kapcsolatunk, nemcsak szex. Aztán családi nyomásra feleségül kellett vennie a lányt (egy Pest megyei kis faluban laknak, olyan emberek, ahol a mamának erős beleszólása van a gyerekei életébe). Ne kérdezzétek, én sem értettem, hogy történhet ilyen, de egy nap teljesen kiakadva jött, aznap csak beszélgettünk összebújva. Úgy döntöttem, hogy eddig és nem tovább. El is mondtam neki, ffi létére sírt, de elfogadta. Azután is többször keresett, kész lett volna elválni értem, de én nem akartam még egy rossz házasságot sem szétverni. Hogy valóban szerelem volt, arra csak egyetlen jellemző bizonyíték: munkahelyemen keresett decemberben, kollégáim mondták, hogy külföldön vagyok kiküldetésben, csak januárban jövök vissza. Körbeérdeklődött, van-e barátom, aztán kocsiba pattant és utánam jött Karácsonyra. Életem legszebb Karácsonya volt, de sajnáltam is a feleségét. Aztán férjhez mentem, gyermekem született, megváltozott a telefonszámom, nincs vele semmilyen kapcsolatom. De közös ismerősök mesélik olykor, hogy sokszor kérdezi őket, tudnak-e rólam valamit, hogy vagyok, hogy alakul az életem.


Nehéz helyzetben vagy, de ha úgy látod, hogy inkább marad a régi barátnője mellett, ne légy a harmadik, hiszen sosem hozzád fog hazamenni, nem neked fog babát nemzeni, nem téged fog feleségül venni. Csak vesztegeted a drága idődet, életedet, közben felörlődsz.

2010. jan. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!