Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban vagyok, megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, megismerkedtem valakivel neten, és teljesen összezavarodtam. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A "bezzeg a mi időnkben még...", és "get a life", stb. emberek válaszait köszönöm, nem kérem. Ellenben a normális, kapcsolódó válaszokat felpontozom, függetlenül attól, hogy pozitív vagy negatív.


Szóval 2 éve kapcsolatban élek, de persze már nem olyan, mint az elején. Sablonszöveg. Szerelem már csak fel-fellángolásokként létezik, és néhány napig tart, rendszeresen. A lányt nem igazán érdeklik azok a komolyabb témák, amik engem, így érdemben nem tudok (és soha nem is tudtam) "egy jót beszélgetni". Ellenben jól megvagyunk, gondoskodó, törődő, kedves (Csernus talán az "anyáskodó" jelzőt is használná). Viszont sok dologban nem értünk egyet, nem akar csatlakozni abban, ami nekem jelent szórakozást, és én is viszolygok attól, ami neki. Ezért vagy nagyon jól megvagyunk, vagy kisebb-nagyobb veszekedéseink vannak.


A (nevetséges) csavar itt jön be. Neten megismerkedtem egy lánnyal, aki még csak nem is beszél magyarul, több száz kilométerre lakik, lényegében ugyanaz az érdeklődési körünk, nagyon jól megértjük egymást, órákig tudunk beszélgetni számunkra valóban lényeges témákról.

Szinte az első perctől megfogott benne valami (és ez nem csak a külseje és az "egzotikum" volt), hajnalokig beszélgetünk, és attól tartok elkezdtem érezni valamit iránta. Nem szerelmet, természetesen nem, de valami erős vonzalmat, és hogy szeretnék vele lenni, és szeretném, ha neki is annyira fontos lennék, mint ő nekem (vagy legalábbis szeretném, ha ez az egész vonzalom kölcsönös lenne - jelek erre talán vannak, talán csak én értelmezem úgy, lényegtelen). Hogy ebből kapcsolat legyen, úgy gondolom nincs reális esélye, kivétel persze, ha egyetemre mindketten ugyanoda nyerünk ösztöndíjat (amit már megbeszéltük, hogy megpályázunk).


Már arra is gondoltam, hogy megszakítom vele a kapcsolatot (mármint az új lánnyal), vagy megmondom neki, hogy mi van.


18/F



2014. aug. 27. 22:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Elmondtam a lánynak, hogy hogyan érzek.


Látszólag zavarba sem jött, azt mondta örül neki, hogy ezt gondolom róla, és büszke, mert olyan ember vagyok, akinek ad a véleményére. Illetve, reméli hogy a közeljövőben többet beszélhetünk.


Na most ezzel mit kezdjek? Kicsit sablonszöveg, de aztán meg reméli, hogy többet beszélhetünk? Habár, a mondatai közt elhangzott a "dear friend" kifejezés, szóval gondolom veszett ügy. :)

2014. aug. 28. 23:26
 12/16 anonim ***** válasza:

nem biztos.


addig usd a vasat amig meleg :)

2014. aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
mind a kettőt meg kell tartani és nem beszélni a másikról. Egy életed van
2014. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13:


Becsületem is csak egy van, és nem fogom eljátszani semmi pénzért sem.

---

Tartom még a lánnyal a kapcsolatot, míg nem tisztázódik, hogy konkrétan hányadán is állunk. Ellenben nem fogom egyikőjükkel sem kínozni magam (vagy bármelyikőjüket) tovább, ha úgy alakul.

2014. aug. 29. 17:05
 15/16 PearlDiver ***** válasza:

Ha elhatározod, hogy energiát teszel a jelenlegi kapcsolatodba, és úgy sem javul, akkor megérett a szakítás.

Talán tényleg nem ártana egy kis magány...

2014. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A barátnőddel azt hiszem egyértelmű a helyzet. Tudom, hogy szomorú, de az az igazság, hogy a szerelem nem minden. Az elején persze igen, de ahhoz, hogy működjön a kapcsolat hosszú távon annál több is kell. Ezt te most megtapasztaltad és úgy látom, fel is fogtad, hogy ez így nem működik. A legjobb, ha minél gyorsabban véget vetsz neki.

A másik lánnyal már bonyolultabb, mert kétesélyes. Lehet, hogy ti lesztek a szerencsések, akik közé nem állhat a távolság és a végén találkoztok, összejöttök, happy end, de lehet, hogy nem. Van rá esély, a kérdés, hogy mennyi és milyen áldozatokkal jár (értsd: megéri-e?) Az bizonyos, hogy egy fenékkel nem lehet 2 lovat megülni, szóval a barátnőddel mindenképp kezdj valamit, mielőtt még nagyon belemerülnél ebbe a "másikkal lehetne-e" kérdésbe.

2014. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!