Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar, ha a barátotok 1 héten egyszer-kétszer leül 2-3 órát a gép elé "játszani" a haverokkal?

Figyelt kérdés
Engem ez kezd irritálni. Csak ott ül, gyilkolászik, és közben a haverjaival vitatják azt, ha meghaltak, vagy a pénzét "játékokra" és pár gép alkatrészre szórja. Ez csak szerintem gyerekes? Kifog ebből nőni valaha?
2014. aug. 20. 00:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%

"Autóalkatrészekre költeni a pénzt szerintem hasznosabb dolog mint PC-re! ;)"


Jah, a családi autónál, vagy a családi igáslónál. Amikor veszel egy 30-35-40 éves romot az egyébként jól működő autód mellé, és perverz kéjjel jársz a bontóba, akik már ingyen adják a cuccot, csak vidd a lomot, közben örülsz az arcodnak, hogy ezaz, sikerült találni egy alapjárati motort olcsón...és mindezt a barátnőddel/családdal is megosztod, aki egyébként totál hülyének néz, hogy ebben mi az élvezet...na ehhez képest a gémelés semmi, mert ugyanazt a pillantást kapod meg töredék árért.

2014. aug. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

Az én párom jelenleg naponta játszik ennyit, illetve szerintem többet, de ennyiről tudok (mondjuk ideje van, bár azért tennivaló is). Nemrég találta meg a Brutal Doom modot, amivel nagyobb kihívások az eleve nehezebb Doom pályák. A Doom ugye eleve örökzöld, ő mindig visszatért hozzá, de most nehezebb, látványosabb, leszakadnak a testrészek és feltapadnak a falra a belek :D Egyelőre képtelenek vagyunk megunni :) Sokkal jobb, mint a Doom 3, ha engem kérdezel.

Ennél azért több időt tölt azzal, hogy mágikus lányokról írjon ficet... Vagy fanartokat keressen róluk...

Attól még foglalkozik a házzal is, most építkeztünk, kell.


Nekem is voltak időszakaim, amikor napi 4 órát játszottam a gépen éjjel :) Nagyon sok ember szeret játszani, ez természetes.

Sokan nem nőnek ki belőle. Én tuti nem fogok, bár manapság keveset játszom. Inkább rajzban szerepjátékozom gyerekekkel a Neten...

Van egy anime, manga és figura imádó haverunk, aki figurákat alakít át és fest, ő is harmincas, mint mi, ő se fog felnőni soha.

Mi a gond a hobbikkal? S hacsak nem haltok éhen vagy beesik az eső vagy valami, a saját pénzének egy részét hadd költse már a saját hobbijára, minek élünk akkor? Nem pazarlásról beszélek, hanem a lehetőségekhez mért, prioritásoknak megfelelő pénzköltésről, amikor a másik ugyan nem látja, mi a jó abban a cuccban, de az adott embert boldoggá teszi.

2014. aug. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha. Kedvencem az autókázás a PC-n: Need for Speed vagy Burnout. De nagyon sokszor játszom a Microsoft Excel-el is. Én szeretem és hasznát is veszem.
2014. aug. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"De nagyon sokszor játszom a Microsoft Excel-el is."

:DDDDDD


Te is? :DD

[link]

2014. aug. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudom én naponta 10-12 órát játszok, és barátnőm elviseli..xd
2014. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
56%
Felkell jutni gyémántba te kuurvaa hogyképzeled ezt?
2014. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!