Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar, ha a barátotok 1 héten egyszer-kétszer leül 2-3 órát a gép elé "játszani" a haverokkal?

Figyelt kérdés
Engem ez kezd irritálni. Csak ott ül, gyilkolászik, és közben a haverjaival vitatják azt, ha meghaltak, vagy a pénzét "játékokra" és pár gép alkatrészre szórja. Ez csak szerintem gyerekes? Kifog ebből nőni valaha?
2014. aug. 20. 00:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Ha mindennap csinálná, az zavarna.
2014. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

ha nem pont akkor van ez az 1-2 alkalom mikor én is pont vele vagyok, akkor nem zavarna különösebben

az öcsém ha teheti minden nap játszik ennyit, ahhoz képest ez még nem is vészes

2014. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
nekem az apám is ezt csinálja xd de lehet h ő kinövi. egyébként mi ezért mentünk szét a barátommal...engem nem zavart egyébként, de amikor már fél óránál többet nem foglalkozott velem nem birtam tovább. egyébként a heti egy-kettő még nem sok szerintem
2014. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Hallod, többen csinálják ezt ezt a világon mint ahogy hinnéd :/

Egyáltalán nem gyerekes, magyarázd meg a gyerekes dolgot a tömegmészárlásban és a tonnányi vérben, kérlek.

Azokat a gépalkatrészeket pedig egyszer jópénzért el is adhatja. Biztosan ki fog nőni egyszer, de ez egy olyan dolog, mintha leülnél a barátnőiddel beszélgetni egy mozgalmas nap után, vagy valami. Levezetés.

2014. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%
Legalabb counter strike? Mert azzal sok csaj is játszik
2014. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
Semennyire, azt csinál amit akar a szabadidejében, heti 2-3 óra meg gyakorlatilag semmi. Én is játszom 1-2 játékkal néha (nem ilyesmikkel), apám is játszik amióta az eszemet tudom (ő most 48), nem gondoltam sosem, hogy csak a gyerekek játszhatnak PC vagy bármilyen más játékokkal.
2014. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
Legalább valami kikapcsolja. Különben az együttélő embereknek is kell egy kis privátszféra, így kívülállóként most annak fognám fel, de két olyanembernél akik együtt se élnek, na ott meg aztán tényleg mindegy. Nem tudom hogy évesek vagytok, de a huszonévesek is tömegesen játszanak még.
2014. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%
"a pénzét "játékokra" és pár gép alkatrészre szórja. " ez is csak egy hobbi, nem tudom miért vagy ennyire elutasító ezzel a dologgal:)
2014. aug. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
a bátyám is ezt csinálja.. XD nem fogja kinőni soha...sőt ő ezt oda fejlesztette h én is és a nővérem is nagy xboxosok lettünk.. én húzom magammal a barátaimat is az utolsó 2-3 nemzedék ilyen fogadd el :P probáld ki te is lehet megszereted mondjuk kezd egy lightosabb játékkal én a halo játékokkal kezdtem az egy kicsit könnyebb aztán jöhet a COD :P
2014. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9%

"Csak ott ül, gyilkolászik"


Jobban örülnél ha LIVE-ban nyomná a gyilkolászást? :D


Amúgy én Simulator fan vagyok!

(BMW a garázsba ,de azért mégiscsak jobb mikor a játékban fogy el a benzin és ott töröm csillió darabokra a vasat!)


Majd kinövi (mint a recskázást) ;)

2014. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!