Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha a pasitok sok pénzt költ rátok?

Figyelt kérdés
Néha nekem lelkiismeret furdalásom van.
2014. aug. 19. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem zavarna... az zavar h az anyja sok pénzt költ rám.. vagyis nem zavar csk kellemetlen :S
2014. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van onallo keresetem, amibol mindent meg tudok venni magamnak amit szeretnek, de jolesik kapni neha valamit. Nem vagyok anyagias, nem azt nezem, hogy mennyibe kerult az amit vett nekem. 24/L
2014. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mint a második.
2014. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen zavarna. De néha-néha nagyon jól esik :)
2014. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
attól függ mióta vagyunk együtt, megengedhetiüe magának (az utolsó pénzét ne költse rám), miért teszi. ha azért mert jól esik neki, akkor nem zavar. ha úgy érezném "meg akar vásárolni", akkor nem hagynám
2014. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kerida ***** válasza:

Mihez képest. Ha megengedheti magának akkor nem.


De ha nem akkor nagyon is!

2014. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem zavar,ő tudja miért:)
2014. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szeretek magamnak vásárolni szóval ja, zavarna ha soha semmit nem tudnék magamnak venni mert mindent megvesz ő. 1-2 apróság néhanapján viszont nem zavarna, amennyiben nem valami giccses kacatról van szó amiről tudhatná, hogy nem kell.
2014. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha anélkül költ rám, hogy az orrom alá dörgölné, akkor az azt jelenti, hogy nem tulajdonít nagy jelentőséget a pénznek; nem gyűjtögeti, hanem tudja, hogy azért van, hogy elköltsük. Ritka az olyan, aki nem nézi kutyába a nőt és lesz borzasztó büszke magára, csak mert önszántából költ rá. Itthon legalábbis nagyon hálásnak kell lennünk nőként minden doboz üdítőért is, amit kapunk tőlük, úgy vettem észre. Szomorú, hogy ennyire nincs pénz, és tudom, senkit nem lehet hibáztatni érte. Csak olyan sok kapcsolatot, családot tesznek tönkre az anyagi problémák.
2014. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyilván jólesik, ha a pasi nem fukar, de ha szórja a pénzt nagy mellénnyel, egy idő után zavarna, jövedelemmel rendelkező, dolgozó ember vagyok, esetleg még azt is megkérdőjelezném, hogy tiszta forrásból származik-e.
2014. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!