Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha a pasitok sok pénzt költ rátok?

Figyelt kérdés
Néha nekem lelkiismeret furdalásom van.
2014. aug. 19. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én párom megengedheti magának, hogy arra költsön, amire akar. Magas jövedelme van, saját kezűleg teremtette meg és építette fel a karrierjét, ezért senkinek sem tartozik elszámolással. Én, mint munkanélküli, mellette olyan kicsinek éreztem magam, mint egy apró pici bolha, de tett róla, hogy hagyjak fel vele, hiszen nézzek már körül, tele van munkanélkülivel a világ, illetve az ország. Először zavarban voltam, mikor megvette a szükséges dolgokat, de ő erőltette, főleg a jobb minőségi dolgokat, nem az olcsót. Aztán mikor munkám lett, én sem voltam szűk markú, szerencsére tudtam, mit szeretne ajándékoknak, így mindig megoldottam, hogy a saját dolgaimat kifizessem, és félretegyek neki, az ajándékára. Ha pedig több maradt, akkor minden maradékot odaadtam neki.

Mi így működünk. A legtöbb alkalommal, például nekem nem volt egyáltalán (vagy kevés) pénzem nyaraláshoz, de mivel ő nagyon vágyott, nem mondhatom azt, hogy nem megyek, mert én nem tudom kifizetni. Szerintem így van rendjén. Amikor nekem is van pénzem, akkor én viszem el valahova, ha nem is 2 hétre, csak egy pár napra, értékeli. Lehet, hogy én soha nem fogok annyit keresni, mint ő, sőt valószínű (ő két 0-val többet keres, mint én..), azért még nem fogunk szétmenni. Főleg, hogy elmondása szerint senki nem ismeri úgy, mint én, hiszen néha olyan ajándékot kap tőlem, ami neki eszébe se jutott, hogy venni kéne egyet, csak vágyakozott utána..:D

2014. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja, azt azért hozzáteszem, hogy a saját dolgaim alatt a létszükséges dolgokra gondoltam (tusfürdő, sampon, stb).

Ruhákat nem szeretek tőle elfogadni, próbálok minél kevesebbet, plusz ő mindig bevisz az ilyen márkásabb, drága boltokba, ahol én szinte zavarban vagyok a sok drága gönc mellett, aztán addig nézelődök, míg átmegyünk egy jóval barátságosabb árfekvésű ruhaboltba, és ott nézelődök. (Akkor is, ha magamnak veszem, és akkor is, ha ő kényszerít, hogy vegyen nekem valamit..) Már csak azért is, mert 24éves kisgyerek módjára mindent tönkreteszek kb 2 perc alatt, ha elfelejtkezek magamról:D

2014. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim mindketten szegény családból jöttek, de apámnak egy fokkal nehezebb körülményei voltak, és ő az, aki kevésbé szeret költekezni is, pedig elég jó szintre küzdötte fel magát, és jobban keres, mint anyukám.
2014. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én még tanulok, néha diákmelóból van pénzem, de azt el is költöm magamra. Nála élek, voltunk már többször nyaralni, rendszeresen visz étterembe, vagy megveszi a minőségi alapanyagokat itthonra, amikből főzök. Szoktunk wellnessezni, néha meglep masszázs kuponnal, mert tudja, hogy imádom, de ő nem tud jól masszírozni. Ha kell, ideadja az autóját, vagy ő visz el ide-oda. Én is szoktam neki venni apróságokat, de igazából mindene megvan. Ettől függetlenül figyelem az elhintett szavakat, és mindig próbálok kedvére tenni, hogy kompenzáljam ezt a sok dolgot, amit kapok tőle. Később ha lesz keresetem, akkor sem fogok tudni neki különösebben ajándékot venni, mert tényleg megvan mindene. Ami reggel eszébe jut, estére itthon van. Esetleg utazásokkal fogom tudni meglepni őt. Eleinte zavart, de mivel nem úgy költ rám sokat, hogy ékszert, ruhát, táskát, autót, meg ilyen dolgokat vesz, így más a helyzet. Élményeket kapok tőle, amik legtöbbször közösek.
2014. aug. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!