Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar, ha a barátotok 1 héten egyszer-kétszer leül 2-3 órát a gép elé "játszani" a haverokkal?

Figyelt kérdés
Engem ez kezd irritálni. Csak ott ül, gyilkolászik, és közben a haverjaival vitatják azt, ha meghaltak, vagy a pénzét "játékokra" és pár gép alkatrészre szórja. Ez csak szerintem gyerekes? Kifog ebből nőni valaha?
2014. aug. 20. 00:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
A barátom nagy kocka volt, mielőtt összejöttünk, de nagy hatással voltam rá, így nagyban letett a játékról és 1,5 év alatt mondhatni felnőttesedett. Én is elmagyaráztam neki, hogy nem egy gyerekkel szeretnék együtt lenni, hanem egy egyenrangú partnerrel, egy FÉRFIvel, aki nem egy gépi Világban él, hanem az ÉLETBEN alkot! Leszoktattam róla nagy részt, ha nem vagyunk együtt, akkor hagy játszon, ha ez neki a kikapcsolódás, akkor ámen :D Nem ellenkezek Vele, hanem most már érdeklődöm a játék miatt picit, így elvagyunk, örülök, hogy idáig eljutottunk, hogyha több napig vagyunk együtt, akkor géphez sem nyúl... régebben akkor is játszott szinte egész nap, ha ott voltam! Nekem ehhez 1 év kellett, de ha külön vagytok, akkor hagyd játszani, de ha együtt, akkor ne nyúljon a géphez :)
2014. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Jobb, mintha autóalkatrészre költené, higgy nekem.
2014. aug. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

#12: hogy én mennyire pont ezt akartam mondani :D Kajakra..


Nem fog kinőni soha. Ez már ilyen generáció.

[link]

2014. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Autóalkatrészekre költeni a pénzt szerintem hasznosabb dolog mint PC-re! ;)
2014. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan. :D De csak addig amíg azt a célt szolgálja, hogy guruljon ;)

Egy repülőgép szpojler a lada hátulján, fene menő :DD Arra köll a píz :D

2014. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem zavart ez soha,még birom is:)/el van a gyerek"ha játszik/
2014. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
24%
Azért elég nagy cink, ha egy szöget sem képes beütni a falba, mert játékfüggő és kb. 2x vágott fát, azalatt is végig húzta a száját... Ezek FIÚK és nem FÉRFIAK!
2014. aug. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%

Én mindent csináltam már életemben:

Vágtam fát ,barkácsoltam, saját magam szereltem az autóm, hangosítással/studiózással foglalkoztam? De szeretek szimulátorozni? akkor mi vagyok? Egy Férfiú?

2014. aug. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
?=!
2014. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ne sírjon a szád asszony, gyere lanozni!
2014. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!