Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség szerintetek az sms szakítás?

Figyelt kérdés
Tudom, h személytelen, de lehet, h könnyebben túltesszük magunk rajta. írjatok kort, nemet is megkérlek
2010. jan. 12. 13:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
legnagyobb bunkóság.akit szerettél ennyit nem érdemel,hogy személyesen beszélj vele?
2010. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

szerintem ez attol is függ hogy mennyi ideig voltatok együtt...


én msn-en szakitottam a baraátomal. de viszont 3,5 hetet voltunk csak együtt nem volt még az hu de nagy kötödés. és neten is jöttünk össze, és vége is igy lett.

2010. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Gyávaság és nagy bunkóság! Ha már valaki szakítani szeretne a másikkal,akkor jó lenne ha személyesen tenné meg! 21/L
2010. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
77%
a mai világ egyik nagy tragédiájának tartom, hogy minden gépeken történik... összejövés, szakítás... komolyan nem is értem, hogy valaki, hogy tud összejönni olyannal, akinek csak a betűtípusát látja. a te ügyedről annyit, hogy az egyik legszemetebb dolog a világon, velem is ezt tették... és szerintem nagyon gáz. mielőtt még visszaírhattam volna neki ő kijelentkezett azt hittem széttöröm a gépet. szóval szerintem az, nagyon gáz, dehát nincs mit tenni, reméljük a jövőben humánusabb módszereket alkalmazol érzéseid kinyilvánítására... amúgy, ha nem vagyok túl indiszkrét megkérdezhetem, köbö hogy is volt az az sms? "Szia. Bocs, de asszem nem illünk össze és hagyjuk, bocsi. Szia." Ja és hány éves vagy? Ilyet 10 évesek szoktak tenni...
2010. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljes mértékben igazat adok neked, de vannak olyan helyzetek, mikor az életben jössz össze valakivel, de a táv miatt sokat kell a gép előtt ülnötök, ha akarjátok a folytatást...Én ebben az esetben sem nézem el ezt a módszert! Hogy mi állhatott az smsm-ben, Ha kevés fantáziája van a kérdezőnek, akkor kb. annyi, mint amit te írtál, de nekem egy rövid, tömör, megható költeményt küldtek azzal a tartalommal, hogy nem kellek. :S :D Na ehhez szólj hozzá! Nem írom le, mert nem vagyok ennyire szemét...Akkor pokolian érintett, de ma már megpróbálok nevetni rajta, mert ez egy komédia volt!
2010. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
sms-ben, nem smsm-ben :)
2010. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Jah, hat az ugy tortent, h smseztunk es ugy jott ki a beszed, h mar nem volt mast, amit irni, h jobb lesz ha akkor abbahagyjuk. es itt vegetert.

Tehat nem egyszeruen megirtam, h ennyi. hanem vitatkoztunk sms - ek sorozataban es a vegen megirtam h inkabb ne folytassuk.

Amugy 19 voltam

2010. jan. 19. 09:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!