Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség szerintetek az sms szakítás?

Figyelt kérdés
Tudom, h személytelen, de lehet, h könnyebben túltesszük magunk rajta. írjatok kort, nemet is megkérlek
2010. jan. 12. 13:23
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
hát igen.elég nagy gerinctelenség...
2010. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
NA akkor jo gerinctelen lehetek........koszonom a valaszokat, nem veszem magamra oket.
2010. jan. 12. 16:50
 23/37 anonim ***** válasza:
AZ!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed magadra,akkor meg minek kérdezted? Ha ezt művelted,akkor Te gerinctelen vagy...nincs mitszépíteni ezen.Nem azért írtuk,mert jó vicc...inkább siralmasnak mondanám,az meg pláne szomorú,h nem érzed a súlyát.Jó lenne ha magadra vennéd és többet nem követnél el ilyesmit!
2010. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Azert irtam, mert kivancsi voltam a velemenyetekre, ugy ertem h nem veszem magamra,h most nem leszek elkenodve, egy evvel ezolotti tortenetert, amit mar nem tudok jovatenni.

De tanultam belole, es az biztos h tobbet nem fogok szakitani smsben, tenyleg mocsok dolog. Erre nem csak ti ebresztettetek ra, de kivancsi voltam h a nagytobbseg ezt hogyan gondolja. koszonom a valaszokat

2010. jan. 13. 09:13
 26/37 anonim ***** válasza:
És mért csak most tetted fel a kérdést?Most jutott eszedbe??
2010. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Azert mert nemreg ismerem a forumot, egyik elso kerdesem.
2010. jan. 13. 20:50
 28/37 anonim ***** válasza:
ne is tud meg milyen rosz erzes ....:(((((((((((((((
2010. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
57%
Undorító, gerinctelen, patkány jellemre vall!! És senki ne szépítse azzal, hogy távkapcsolatban meg kevés idő után megengedett, mert ez hazugság!! Jöjjön ő ide, költsön ő, és mondja a szemébe annak, akit állítólag sokra becsült és hitegette, a másik pedig belészeretett teljes szívéből!! Az ilyet nem lehet kiheverni! Aki ilyet tesz mással, annak csak azt tudom kívánni, hogy ugyanezt kapja vissza ő is valaki mástól akibe halálosan szerelmes, mert behülyítették, és még örüljetek, hogy nem rosszabbat kívántam....!!!!
2010. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
kedves utolso annyira igazad van de tenyleg!!!!!!!!!
2010. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!