Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség szerintetek az sms szakítás?

Figyelt kérdés
Tudom, h személytelen, de lehet, h könnyebben túltesszük magunk rajta. írjatok kort, nemet is megkérlek
2010. jan. 12. 13:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
egy év után ha egy lány szakít veled sms ben és leírja, hogy ennyi volt meg ne is hívd fel mert nem akar veled beszélni te meg szerelmes lennél bele biztos is, hogy nem csinálnál belőle nagy ügyet.
2010. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
21%
Azért szerintem annyira nem szörnyű, mint ahogy előttem írják. Így nincs dráma. Meg azért az esetek nagy részében nyilvánvaló mi a szakítóok.
2010. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
A dráma fontos. Például én szeretem az ex szemében látni a félelmet, mikor szívből jövően mondom neki, hogy meg foglak ölni, és senki nem menthet meg.
2010. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
43%
attól függ,mennyire komoly a kapcsolat,és miért szakítasz
2010. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
58%
Igen nagy szemetseg!!!! Ha van lelked akkor nem igy szakitasz valakivel...gyavasag, onzoseg!!! velem is ugy szakitottak soha tobbet nem tudnek ujra beszelni vele nalam leszerepelt nem ember egy semmi szerencse hogy megszabadultam tole! Istenem mi is volt a fejembe olyan allatal osszejoni mar banom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Ha valaha ért neked vmit az illető,akivel ezt megteszed (márpedig ért,mert együtt voltál vele) akkor megadod neki azt a tiszteletet,h még egy utolsó órát áldozol rá és őszintén elmondasz neki mindent.Így tiszta...ha erre sem vagy képes,akkor az elég ocsmány dolog.
2010. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
78%
Remélem ilyen kapcsolatokat fog a sors az utadba sodorni, akik ennyire veszik a kapcsolatot komolyan. Akik ennyire nem tisztelnek , ennyire gyávák és ennyire férgek. És kívánom legyél mindegyikbe szerelmes. Akkor majd talán megtanulod máshogy gondolni az ilyen dolgokat.
2010. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
nagy szemtelenseg sot gyavasag,szerintem te egyeltalan nem szeretted az illetot csak kihasznaltad az alkalmat hogy vele legyel.mert ha egy kicsit is tartottal volna hozza akkor batran a szemebe mondtad volna el neki,es kerted volna hogy maradjatok baratok:)de mindenki ugy csinalja ahogy akarja
2010. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Kis p*sisek szakítanak sms-ben, meg messengeren. Ez az én véleményem. Gyerekes, éretlen, gyáva viselkedés.

23\F

2010. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
gerinctelenség... legyen benned annyi hogy a szemébe merd mondani...
2010. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!