Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értékelnek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékelnek a lányok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami sikeres a lányoknál, akikkel eddig próbálkoztam (iagz csak msnen) azok mind leráztak! Nem vagyok egy donjuan típus, de egy kapcsolatban szerintem nem az a lényeg, hogy a lány milyen csilli-villi ficsúrral jelenik meg, hanem sokkkal inkább a feltétel nélküli szeretet! De sajnos azt vettem észre, hogy a mai világban ez dominál!


Szerintetek milyen lányoknál kellene próbálkoznom, hogy találjak végre egy olyan lányt, akinél nem feltétlenül a külső a domina?


2010. jan. 11. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

" Én egy 18 éves lány vagyok, és képtelen vagyok elhinni, hogy van még olyan fiú,aki így gondolkodik...

"

Akik ilyet írnak, általában, szinte leköpik a normális fiúkat az utcán, mert nem menő.

2010. jan. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Legyen igazad. Biztos szembe köpöm az első fiút az úton, aki kötött pulcsit visel. Ha akadékoskodni akarsz, legalább olyanba köss bele, aminek valami alapja is van. Mert ez az eszmefuttatás nem túl logikus...

Majd a NORMÁLIS FIÚK értékelik,AZT, AKI ILYET ÍR!

2010. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tehát azok akik nektek (mai lányoknak) normálisnak számít (hányásban fetrengés, stb).
2010. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez annyit ér, mintha állásinterjún azt mondanád, hogy nincs ugyan túl nagy képzettséged vagy gyakorlatod, de válasszanak téged, mert nagyon tudnád szeretni ezt a munkát. Mit kezdhetünk ezzel önmagában?
2010. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!