Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értékelnek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékelnek a lányok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami sikeres a lányoknál, akikkel eddig próbálkoztam (iagz csak msnen) azok mind leráztak! Nem vagyok egy donjuan típus, de egy kapcsolatban szerintem nem az a lényeg, hogy a lány milyen csilli-villi ficsúrral jelenik meg, hanem sokkkal inkább a feltétel nélküli szeretet! De sajnos azt vettem észre, hogy a mai világban ez dominál!


Szerintetek milyen lányoknál kellene próbálkoznom, hogy találjak végre egy olyan lányt, akinél nem feltétlenül a külső a domina?


2010. jan. 11. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keresd a kevésbé "cuki-muki-plázajárás24/hááá-júúúj lányokat
2010. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát az egyik az,(és ez most lehet, hogy gonoszul fog hangzani, dehát Istenem..) hogy akkor próbálj a saját szinteden keresgélni. Másfelől, az msnes társkeresés nem a legjobb dolog, mert msnen mindenki picit "más" mint a valóéletben. Harmadrészt, meg sztem sok múlik a kisugárzáson. Engem pl eddig mindig a kisugárzás vezérelt párválasztáskor. Meggyőző fellépés, és máris előrébb vagy. Sok szerencsét! ;)
2010. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vigyázz a kisugárzással, mert van olyan szintű domináns kisugárzás, ami félelmet kelt. :D Magamról beszélek.
2010. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az msn nem jó csajozni. Amúgy tény, a lányok a 15-20-25-ös korosztályban, mert olyan 16 körülinek nézlek, a külsőt nézik. Ha nem vagy vékony vagy izmos, és nem szeretnek az osztályodban akkor ne várj sokat a csajoktól. Akkor tényleg a lentebbi szinteken kell keresgélned. Vagy keress msn-en ismerkedős csajokat hátha ők valók neked. :S
2010. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1. Msn-en nem szeretnek egymásba az emberek, 2. a jószándék és a hiúságuk legyezgetése önmagában nem jó semmire
2010. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Élöben kell tapasztalatott szerezni. Menny oda minél több csajhoz és próbálkoz. Kérdezd meg milyen zenét, filmet, ételt.. szeret, ha van közös pont tudtok dumálni.
2010. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne a legszebbeknél próbálkozz, hanem akik a te kategóriád, csak lányban.
2010. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudod csúnya fiú csúnya lány, szép fiú szép lány.
2010. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egy 18 éves lány vagyok, és képtelen vagyok elhinni, hogy van még olyan fiú,aki így gondolkodik...

Ha őszintén írtad, amit írtál, akkor azért megnyugodtam :)

De ettől csak értékesebb vagy, mint az átlag.

Csak hát, igen...

Sajnos a legtöbb fiatal nem egy normális, komoly kapcsolatot szeretne,hanem valami egészen mást...

Nekem sem volt még barátom, pedig nem vagyok se csúnya, se buta...Csak egyszerűen tartom magam egy bizonyos színvonalhoz.

2010. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy csúnya fiú-csúnya lány???

Attól, hogy valaki normálisan gondolkodik és nem a nadrágjában hordja az eszét, még nem jelenti azt, hogy nem néz ki jól...

2010. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!