Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjátok távkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lenne egy fiú aki nagyon normális,rendes,tetszik aztgondolom nagyon is működne de kb 50 km-re lakik.16 évesek vagyunk és az én anyum az olyan h nemnagyon engedne ki hozzájuk..ő meg gondolom egy idő után ráunna arra h csak neki kell jönni..vagyis hát gondolom h 2-3 hónap tán már csak kienged anyum..csak addig? :s hogy bírjátok a távkapcsolatot? mert a srác a bizalom miatt is fél..mert h féltékeny tipus..hiába mondom neki hogy nem kéne aggódnia..viszont ha csak hétvégén tudunk találkozni hát az érdekes:s ha nemláttam a barátom 2 napig már megfelé haltam nemhogy egy hét..segítsetek vagy vmi tanácsot dajatok :) köszönöm :)
2010. jan. 7. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szakítás. Távkapcsolat nem létezik.
2010. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Márminthogy "nem létezik"??? Akkor én három éve lehetetlenül élek? Te jó ég...

[szarkazmus=OFF]

Kedves kérdező. Én mint tapasztalt távkapcsolatos (ez már a második, de ez sokáig tartott és remélem fog is) csak azt tudom ajánlani, hogy szeresd, és minden percének örülj! Ha bővebb beszélgetést szeretnél, írhatsz privit, ha nem, akkor sok sikert nektek. Szorítok!!! 21/F

2010. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
2. válaszolónak: igen. Távkapcsolat egy baromság, amit a hozzád hasonló szerencsétlenek kreáltak mint fogalmat. Nincs testi kontaktus, nincs személyes interakció, mégis, mi alapján kapcsolat? AZért mert x hetente, havonta összejártok dugni meg enni? Ugyan már, ébredj!
2010. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert én 9 hónapja élek úgymond távkapcsolatban a barátommal és remekül megvagyunk (75-80 km) Minden hétvégét együtt töltünk! (én:24L és ő:30F)
2010. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret és te is igazán szereted nem lehet semmi gond. Nem egyszerű de nem is lehetetlen. Így legalább megbecsülsz minden percet amit vele tölthetsz. Sok sikert hozzá, én szurkolok nektek.

20/F

2010. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. jan. 8. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

tegnapelőtt 22:19


Minden hétvégét? :-D Na, ne mondd! Vagyis majd egy hónap alatt vagytok annyit együtt, mint egy igazi kapcsolat résztvevői 1 hét alatt. Vicc.

2010. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked viccesen hangzik, de nekem egyáltalán nem!!! Nincs jogod lefikázni más kapcsolatát, csak azért, mert te ilyen vagy! Gondolkozz egy kicsit!
2010. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jogom?:-D Nocsak, ki is vagy te, hogy meghatározod a jogaimat? De, van jogom, s szerintem egy látszatkapcsolatban élsz, amivel felvághatsz a barátaid meg a szüleid előtt, ennyi. Nem is érdemelsz többet.
2010. jan. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nem foglak lefikázni téged, csak azért mert ilyen vagy. Nem izgat. Viszont jobb ha tudod, az én távkapcsolatom nem egy szokványos távkapcsolat. Mindketten dolgozunk hétköznap, ráadásul külön élünk még (ki-ki a saját szüleivel) 10 hónapja vagyunk még csak együtt és 80 km köztünk a táv. Mi nem meresztjük otthon a seggünket, hanem megdolgozunk a pénzünkért, és azért, hogy a későbbiekben együtt tudjunk élni. Tudod, mi nem sietjük el a dolgainkat.
2010. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!