Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Hogyan bírjátok amikor nincs veletek a párotok, vagy lakhely, vagy munka miatt?

Figyelt kérdés
Mivel foglaljátok le magatokat és a szex nem hiányzik?
2010. szept. 11. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ezért nem élek soha távkapcsban, sztem hülyeség
2010. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem hogy abban élsz e vagy sem, nem érdekel!
2010. szept. 11. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a suli miatt nem érek rá, a párom a munka miatt. Így egy héten egyszer szombaton tudunk találkozni. Ő reggel 5-től du. 4-ig dolgozik. Utána "ebédel" és lemegy a konditerembe, jobb időkbe kajakozik, esetleg valamelyik ismerősével találkozik, nagyszülőkhöz megy, elintézi a dolgait, bevásárol stb. Így estére csak be esik az ágyba :)


Én reggel 8-tól du 3-ig, 4-ig suliba vagyok. Ezután tanulok, takarítok, szánok magamra egy kis időt (tornázok, köröm festés, bőr-haj ápolás) stb. Így hétköznap gyorsan eltelnek a napok. A hétvége meg a miénk.


A szex meg... Természetesen hiányzik, de a kihagyott napok után sokkal nagyobb az élvezet :) :P

2010. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi távkapcsolatban élünk a párommal. Már több mint 1,5 éve. Mind a ketten más városban lakunk és sajnos jelenleg az anyagi helyzetünk nem úgy hozta, hogy összeköltözzünk. Nagyon nehéz, hogy hétvégeken találkozunk, de addig amíg össze nem tudunk annyit szedni, hogy ez megvalósulhasson. :)

2010. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én is távkapcsolatban élek a párommal, én nagyon-nagyon hiányzik. Néha "nyakig el kell merülni" a munkába----azt hiszem, hogy úgy jobb lesz, de nem. Ugyanúgy hiányzik. Nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá! Amikor végre találkozunk nem tudunk betelni egymással. A szex meg háááááát bizony az is nagyon hiányzik

2010. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is távkapcsolatban élek a "hercegemmel" kb.10 ország választ el minket és én a suli miatt nem költözhetünk össze. Nem olyan nehéz, minden este beszélünk. Már megszoktuk.
2010. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!