Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, féltem. De valójában...

Félek, féltem. De valójában mitől? Távkapcsolatban élők, hogy birjátok a búcsúzást?

Figyelt kérdés
2, majdnem 3 éve vagyunk együtt...ebből 2,5 év egy városban, az utóbbi fél év távkapcsolat. Szilárd a kapcsolatunk olyan téren, hogy bizalom van, hűség van, szeretet, odaadás, tisztelet van...nem is ezzel van a probléma...betege vagyok a búcsúknak...utána pár nap múlva jobb, megszokom, hogy "egyedül" vagyok, a féltésem is alábbhagy...de a búcsú előtt-után teljesen kivagyok...folyton arra gondolok, mi van, ha most látom utoljára, ha történik valami, és én nem mondtam el neki, hogy mennyire nagyon szeretem? állandóan ez jár az eszemben...nem vagyok zakkant vagy ilyensmi...a féltés...az, hogy nehogy elveszitsem óriási nagy bennem...éreztetek ilyent? mit tesztek, hogy ne gondoljatok erre?
2010. febr. 14. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj urrá lenni ezen a beteges féltésen.Gondolj arra,hogy nem lesz semmi baj.Ha nem távkapcsolatban éltek,akkor is előfordulhat,hogy valamelyikótöket éri valamilyen baleset.Ha mindig ettől tartanánk,akkor nem lehetne kimozdulni otthonról senkinek.régi mondás:Nem tudom meddig élek,Ha kimegyek a lakásból,bármikor a fejemre eshet egy tégla.
2010. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezzel programozod, hogy bekövetkezzen a baj. Mikor eszedbe jutnak a rossz dolgok, gondolj arra, hogy amíg együtt vagytok, semmi rossz nem történhet veletek.

Ha nem segít, akkor javaslom az agykontroll tanfolyamot.

2010. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Kattogj azon, hogy jaj, sose látod. Az lesz, hogy ő messze van, és nem tudod, mi történik vele épp. Vagy bámuld ezt a fagyos tájat, és képzeld el, hogy most mindenütt ilyesmi, amikor az ablakon kinézel. Az lesz, hogy ő messze van, és nem tudod, mi történik vele éppen. Vagy csúszkálj jégen, ess hanyatt, és veszítsd el az eszméletedet négy hosszú órára. Közben az lesz, hogy ő messze van, és nem tudod, mi történik vele éppen. Állj a fejedre, és ő messze lesz, és nem tudod, mi történik vele. Te is ugyanolyan messze vagy tőle :) Ugyanennyit tud ő is rólad: ami telón átfért pont. Ha meghal, akkor az lesz, hogy nem látod többet. Ha megváltoztatod a nevedet, akkor se látod többet. Egy ideig csinálnád is a gyász néven csúfolt önsajnáló pityergést. Akkor se látnád többet. Amikor nincs veled, akkor se látod, majd amikor együtt vagytok, akkor látod ismét, óriási különbség. Akármi történik, legfeljebb azzal készülhetsz fel jól, ha nem olyasmin agyalsz, ami még nincs, és nem tudni, lesz-e. Mennyit aggódtál azon, hogy végleg elveszíted, és hányszor veszítetted el végleg? Házi feladat: gyakorolni a filózgatást és a derűs dolgok felfedezését...
2010. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én párom hivatásos katona. 2éve vagyunk együtt, azóta többet volt távol, mint itthon. Amerika, Afganisztán, stb...Nem búcsúzunk el, én nem bírnám, neki meg elég baja van olyankor nélkülem is. Néhány rázós helyzettől eltekintve sose jutott eszembe, h nem jön vissza. Olyan nincs. Már belebolondultam volna.

Azt szoktam mondani ha valaki kérdezi, h az ellenség Tőlem jobban fél...:-))

2010. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22:5o

ezt megkaptam:P

igazad van, azt hiszem mindannyiotoknak.

koszonom:)

2010. febr. 15. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!