Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » TÁVkapcsolatban élők! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TÁVkapcsolatban élők! Hogy bírjátok a párotok nélkül?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran taliztok, mennyi időre? És mikor nem vagytok együtt, hogy tartjátok a kapcsolatot? Telefon? Vagy net? Mióta vagytok együtt?
2010. aug. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem valahogy mindig Ausztriában élő pasikkal sikerült összejönnöm, úgyhogy tapasztalt vagyok a távkapcsolatokban. :) Nekem leginkább az msn-en és telefonon lévő kapcsolattartás jött be. Havonta, vagy 2-3 havonta találkoztunk, attól függően, hogy hogy engedte a suli (amikor még iskolába jártam), aztán a munka. Olyankor egy hétvégére, esetleg 1-2 hétre jöttünk össze. A karácsony volt a legjobb, mert akkor 2-3 hetet is lehetett együtt lenni. :)

A legnagyobb gond a távkapcsolatoknál a megcsalás szokott lenni. Vagyis, hogy meg tudják-e állni a felek, hogy megcsalják a távol lévő párt. Én nem tudom megállni. :) :) :) Szóval, mondhatjuk, hogy rosszul bírtam. :)

2010. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Foorty ***** válasza:

MaTÁV, holnap T-Com...


Én pl most is távkapcsolatban vagyok (200km kb), de minden hétvégén felkocsikázok hozzá és elmegyünk valamerre, hétköznap WLM (régen MSN volt a neve..) esténként meg felhívom.

2010. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nyár elején jöttem össze egy pesti csajjal (balatoni vagyok) egy ideig működöt ... egyszer én mentem pestre egy szer ő jött le közbe meg telefon ... nem lettem bele szerelmes uhhogy megbeszéltük és 2 hónap után vége lett
2010. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több,mint egy éve vagyok együtt a barátommal.84 km-re lakunk egymástól,minden második hétvégén találkozunk.Közben MSN-en,bocsánat WLM-en:) tartjuk a kapcsolatot,valamint telefonon. Nagyon nehéz,mert hiányzik,de eszembe sem jutna megcsalni.Számomra csak ő létezik.

14/L

2010. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha melogolok vnc-n és úgy megy a party :D:D
2010. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!