Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám szétválasztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám szétválasztani őket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon jó barátom, életem értelme és akit már vagy 2 éve nem úgy szeretek, mint egy egyszerű barátot. Az a baj, hogy van már 1 éve egy barátnője, akivel nagyon jó a kapcsolata és még egyszer sem veszekedtek. Egy olyan fiúról van szó, aki sosem tudná elhagyni a barátnőjét, csak a nő dobhatná őt.

Féltékeny és önző vagyok, de akkor is... hogy tudnám elérni, hogy szakítsanak? Én jobban megérdemlem őt :@


2010. jan. 6. 23:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy nem érdemled meg az egyedüllétet, viszont ha így akarsz magadnak barátot szerezni, akkor ezt a kapcsolatot nem érdemled meg. Miért gondolod, hogy jobb vagy a másik lánynál?

Egyébként meg ha neked lenne kapcsolatod és egy csaj tönkre akarná tenni, hogy elválasszon a barátodtól, te lennél a legjobban kiakadva meg felháborodva, hogy milyen szemét dolog. Vagy talán neked nem esne rosszul?

De remélem ha sikerül is a terved, hogy szétválaszd őket, akkor sem fogsz kelleni a srácnak és jól pofára esel. Megérdemelnéd.

2010. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Dehogy érdemlem meg, hogy pofira essek ^^ Én őt érdemlem csak meg =)
2010. jan. 7. 20:31
 23/29 anonim ***** válasza:
71%
Évek óta ismer. Ha az esete lennél, már rég észrevett volna.
2010. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy jobban szereted, még nem biztos, hogy boldogabbá tennéd. Egyáltalán mitől olyan biztos, hogy jobban szereted? Mi baj a hibátlan kapcsolatukkal?
2010. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Egy jó páran már leírták amit én is gondolok: ha veled akarna lenni, akkor veled is lenne már több éve, és nem a másik lánnyal; ha szétválasztod őket, akkor te jársz rosszul valószínűleg; ha ő a lányt szereti, akkor ne okozz neki fájdalmat. Tegyük fel, hogy sikerül őt megszerezned, aztán kiderülne, hogy ő mégis a másik lányt szereti és vissza szeretné őt kapni, és megtenne minden tőle telhetőt az ügyért. Rosszul esne neked igaz? Megcsalna az exszel, esetleg el is hagyna érte. Nem épp szívmelengető dolog. Vagy a másik lány szeretné őt visszakapni, miközben ti egymással jártok. Akkor te lennél olyan helyzetben mint most a barátnője. Ne akard átélni, nem jó érzés. A egyik legcsúnyább dolog az életben egy szerelmespár szétválasztása. Gondold végig!

23/Nő

2010. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%
A zaklatókat senki sem szereti. A legpozitívabb érzés, amire számíthatsz, a szánalom. Bár ez is valószínűtlen, mert gyakorlatilag ártani akarsz neki.
2010. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
65%

"Dehogy érdemlem meg, hogy pofira essek ^^ Én őt érdemlem csak meg =)"


Na és mégis miért? Max. egy jobbhorgot érdemelsz, de én beérem azzaé, ha soha nem lehet gyereked, mondjuk.

2010. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj nekem is volt olyan nem rég, azt hittem végem van, mert találtam egy nőt akiről azt gondoltam hogy ő a legtökéletesebb nő a világon. De összejött mással, én meg 6 hónap szenvedés után találtam valakit magamnak(a szerelem elmúlt azóta mint nő nem is érdekel már). Erről eszembe jutott egy szám részlet. Minden nőnél van jobb nő minden bajnok legyőzhető.
2010. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
28%
ha sikerül amit akarsz 10 év múlva rohadtul fogod bánni
2010. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!