Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám szétválasztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám szétválasztani őket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon jó barátom, életem értelme és akit már vagy 2 éve nem úgy szeretek, mint egy egyszerű barátot. Az a baj, hogy van már 1 éve egy barátnője, akivel nagyon jó a kapcsolata és még egyszer sem veszekedtek. Egy olyan fiúról van szó, aki sosem tudná elhagyni a barátnőjét, csak a nő dobhatná őt.

Féltékeny és önző vagyok, de akkor is... hogy tudnám elérni, hogy szakítsanak? Én jobban megérdemlem őt :@


2010. jan. 6. 23:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%
Ha szeretsz valakit, akkor azt szeretnéd, hogy boldoguljon! Azzal, akit Ő szeret, nem pedig azzal, akit szerinted szeretnie kéne!! Ez esetben téged. Önző dög vagy. Nem adok tanácsot egy ilyen tetűnek.
2010. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat azoknak, akik kedvesen válaszoltak, a többiek meg basz*djanak meg...

Nem ismertek engem, az életemet, min mentem eddig keresztül...

Életem legnagyobb hülyesége volt, hogy hagytam hogy más elvegye előlem... Amúgy meg kedvel engem, csak mint mondtam: soha nem hagyná el ő a barátnőjét...

Ez az egy dolog volt, amit akartam az élettől, az ő volt. Mindegy... idén elköltözik én meg öngyilkos leszek.

2010. jan. 7. 13:23
 13/29 anonim ***** válasza:
86%

téged megdobott a hóember, már ne is haragudj!

senki nem ér annyit, h öngyilkos legyél miatta!

szedd össze magad, találsz mást, aki boldoggá tesz és lesz értelme élni!

2010. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
71%
Gratulálok. Majd gondolj a szüleidre, akiknek Te vagy a mindene, amikor öngyilkos leszel.
2010. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%

Szart se tudsz az öngyilkosságról, épp a hozászólásod bizonyítja. Egyike vagy generációd selejtjeinek. Szét akarsz cseszni egy kapcsolatot, erre lecsesznek, s még neked áll feljebb. Öngyilkosság? Az életről se tudsz semmit- felesleges ezzel a nagyívű "nem tudtok semmit az életemről" baromsággal jönnöd.

Ha tényleg a megfogalmazottak a céljaid, akkor nem érdemelsz semmit, de nyugodt lehetsz, az efféléket az élet móresre tanítja.

2010. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Bocs, de az öngyilkosság gondolata már jóval régebb óta foglalkoztat és tudom mivel járna... ez az egyedüli, ami visszatart.
2010. jan. 7. 18:15
 17/29 anonim ***** válasza:
19%
Na, mivel járna, mesélj?!
2010. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
A család hiányolna és sokba kerül a temetés...
2010. jan. 7. 19:36
 19/29 anonim ***** válasza:
56%

ha visszatart, akkor elég nagy erejű a dolog, nem gondolod?! akkor miért fontolgatod még mindig???

hagyd már az önmarcangolást és kezdj egy új életet, különben ezzel a hozzáállással semmire sem mész és egyedül maradsz, amit meg is érdemelnél.

jobb lenne, ha felnőnél!

2010. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem, nem érdemlem meg az egyedüllétet, mert egész idáig egyedül voltam...

Amúgy nem akarok felnőni, gyerekes típus vagyok.

2010. jan. 7. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!